ویدیو : رندر آیفون ۱۴ پرو ۵G

چندی پیش جان پروسر با همکاری @RendersbyIan، رندر آیفون ۱۴ پرو مکس را منتشر کرد. حالا Waqar Khan که به خاطر رندرهایش شهرت دارد، ویدویی را منتشر کرده که نشان می‌دهد ظاهر آیفون ۱۴ پرو چگونه خواهد بود. بریدگی صحفحه نمایش با یک دوربین پانچ گونه جایگزین شده و اسپیکر بالایی در لبه بالایی قرار گرفته و در نهایت، درصد باتری به استاتوس بار برگشته است.

ویدیو جدیدی که از سوی Waqar Khan منتشر شده، بسیار شبه به رندری است که جان پروسر چند ماه پیش منتشر کرده بود.

دوربین‌های پشتی با پنل هم سطح شده‌اند، با این حال به طور کلی کمی ضخیم‌تر از آیفون ۱۳ پرو به نظر می‌رسد. در حالی که تنها سری پرو آیفون ۱۳ از صحفه نمایش ۱۲۰ هرتزی بهره می‌برند، تمامی مدل‌های سری آیفون ۱۴ یعنی آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس، مجهز به صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی ProMotion خواهند بود.

همچنین بخوانید:

تغییر دیگر سری ۱۴ مربوط به دکمه‌های کنترل صدا است که به شکل دایره‌ای خواهند بود که دارای علامت + و – هستند. طراحی که آخرین بار در آیفون ۵s شاهد بودیم. آیفون‌های ۲۰۲۲ با تراشه A16 بایونیک همراه هستند اما مشخص نیست که با فناوری ۵ نانومتری ساخته می‌شوند یا باید منتظر استفاده از فناوری ۴ و حتی ۳ نانومتری در آن باشیم.

هفته گذشته اخباری مبنی بر به مشکل خوردن کمپانی TSMC با فناوری ۳ نانومتری منتشر شد که ممکن است اپل را مجبور به عرضه سومین آیفون با تراشه ۵ نانومتری کند. در صورت رخ دادن این اتفاق، اولین باری خواهد بود که اپل سه سال متوالی از یک فناوری تولید برای تراشه آیفون استفاده می‌کند. اما یک گزارش جدیدتر می‌گوید که TSMC برای تولید عمده تراشه‌های ۳ نانومتری تا نیمه دوم سال ۲۰۲۲ آماده می‌شود و تراشه A16 بایونیک را بر روی جدیدترین پلتفرم خود تولید می‌نماید.

شما می‌توانید رندر آیفون ۱۴ پرو را در بالا مشاهده کنید و نظر خود را در این رابطه با ما به اشتراگ بگذارید.

از طريق یوتیوب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.