مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی با طراحی جدید در شهریور ماه رونمایی می‌شوند

طبق آخرین گزارش منتشر شده از دیجی تایمز، اپل مک بوک پرو ۱۴ اینچی و ۱۶ اینچی را با صفحه نمایش mini-LED، در شهریور ماه رونمایی می‌کند.

شایعات پیرامون مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید، از چند ماه گذشته منتشر شدند. در ابتدا شایعه شده بود که اپل مک بوک‌های جدید خود را در WWDC 2021 رونمایی می‌کند، که این اتفاق نیفتاد.

گزارش جدید دیجی تایمز ادعا می‌کند که اپل در حال بررسی سرمایه گذاری قابل توجهی در زنجیره تامین mini-LED خود برای افزایش تولید، قبل از رونمایی مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی است.

اپل معمولا آیفون جدید را در شهریور ماه رونمایی می‌کند و امسال شاید شاهد مک‌های جدید در کنار سری آیفون ۱۳ باشیم.

همچنین بخوانید:

شایعات حاکی از آن است که اپل یک بازطراحی اساسی را در مک بوک پرو جدید اعمال می‌کند. مدل ۱۴ اینچی که دارای حاشیه‌های صفحه نمایش کوچکی است، جایگزین مدل فعلی پایین رده ۱۳ اینچی M1 نخواهد شد.

هر دو مدل سبک‌تر و باریک‌تر از نسل‌های قبلی خود خواهند بود. هچنین برای عملکرد بهتر،  از تراشه M1X با گرافیک حداکثر ۳۲ هسته‌ای، استفاده می‌شود. طبق گزارشات قبلی، اپل شیار کارت SD و پورت HDMI را در مدل‌های جدید مک بوک پرو باز می‌گرداند. سیستم شارژ مغناطیسی مبتنی بر مگ سیف نیز در این مک‌ها حضور خواهد داشت. اپل همچنین تاچ بار و لوگوی MacBook Pro را از زیر صفحه نمایش حذف می‌کند.

صفحه نمایش mini-LED سطح روشنایی بالاتر، رنگ سیاه عمیق‌تر، دقت رنگ بالاتر و موارد دیگر را به همراه دارد که قبلا در این مطلب به طور جامع به آن پرداخته‌ایم.

از طريق DigiTimes
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.