از آپدیت به macOS Monterey خودداری کنید!

0 89

اپل به تازگی macOS Monterey را عرضه کرده و گزارشات متعددی مبنی بر به مشکل خوردن مک‌های قدیمی، بعد از آپدیت به این سیستم عامل، منتشر شده است. با بروز این مشکل، کامپیوتر به طور کامل غیر قابل استفاده می‌شود!

قطعا کاربران از این موضوع بسیار ناراحت هستند. به گزارش چندین کاربران در پشتیبانی اپل، زمانی که آن‌ها خواسته‌اند مک خود را به macOS Monterey آپدیت کنند، صحفه نمایش دستگاه سیاه شده و دیگر روشن نشده است. گزارش‌های متعددی در توییتر نیز منتشر شده است. دستگاه‌هایی که بیشتر با این مشکل مواجه می‌شوند عبارتند از: مدل‌های قدیمی مک بوک پرو، مک مینی و آیمک. به نظر می‌رسد که مک‌های دارای تراشه سری M اپل چنین مشکلی ندارند.

همچنین بخوانید:

با این حال اپل با چنین مشکلی غریبه نیست. سال گذشته پس از عرضه macOS Big Sur نیز برخی از کاربران مشکلات مشابهی را تجربه کردند. احتمالا این بار نیز باید مک Revive یا Restore شود. در سند پشتیبانی اپل ذکر شده که در شرایط نادر مانند قطع برق در هنگام به روزرسانی، ممکن است مک با مشکل مواجه شود و نیاز به Revive یا Restore داشته باشد.

این مسئله نشان می‌دهد که قبل از آپدیت سیستم عامل بکاپ گیری چقدر مهم است. اگر بخواهیم خوشبینانه به مسئله نگاه کنیم، باید بگوییم که مشکل به گستردگی سال گذشته نیست.

با این حال پیشنهاد می‌کنیم فعلا از آپدیت به macOS Monterey خودداری کنید تا به روزرسانی‌های بعدی منتشر گردند.

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.