آپدیت macOS Big Sur برای رفع مشکلات ریستور و آپدیت iOS و iPadOS

اپل به تازکی یک آپدیت با عنوان Device Support Update برای macOS Big Sur منتشر کرده است که خارج از برنامه به روزرسانی معمول این کمپانی می‌باشد. هیچ گزارش رسمی برای این آپدیت وجود ندارد اما به طور کلی گفته شده جهت رفع مشکلات آپدیت، ریستور و بکاپ گیری iOS و iPadOS می‌باشد.

جالب اینجاست که این آپدیت در صفحه پشتیبانی مربوط به Big Sur قرار نگرفته اما یادداشت منتشر شده همراه این آپدیت می‌گوید که: این نسخه، آپدیت و ریستور درست را برای دستگاه‌های iOS و iPadOS در مک تضمین می‌کند.

اپل توضیحات بیشتری در مورد این آپدیت macOS Big Sur نداده است. البته با توجه به عرضه سری آیفون ۱۳، آیپد مینی ۶ و آیپد ۹، احتمالا برای رفع مشکلات مربوط به آن‌ها می‌باشد. این به روزرسانی حدود ۲۰۰ مگابایت حجم دارد و اگر از مک خود برای مدیریت، ریستور و آپدیت آیفون و آیپد استفاده می‌کنید، آن را دریافت نمایید.

برای آپدیت سیستم عامل مک به مسیر System Preferences > Software Updates بروید. در اینجا Device Support Update را انتخاب کنید و روی Install Now بزنید. بعد از دانلود، نصب این آپدیت چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد و پس از اتمام مراحل برخلاف سایر به روزرسانی‌ها، نیازی به ریستارت مک ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.