Lineage2 Revolution

 Lineage2 Revolution یک بازی MMORPG که بر اساس نسخه کامپیوتر آن ساخته شده است. یک بازی آنلاین که شما را قادر می‌سازد در یک گروه ۲۰۰ نفره با سایر کاربران به جنگ بپردازید. البته این بازی را می‌توان در حالت ۲۰ در مقابل ۲۰، و همچنین ۵۰ در مقابل ۵۰ نیز انجام داد.

شما می‌توانید در Lineage2 Revolution برای حمله به قدرت‌های بزرگ با افراد دیگر همراه شوید و یا با دوستان خود گروه تشکیل دهید و آسان‌تر به اهداف خود برسید.

شما می‌توانید از چند کلاس شخصیت و نژاد مختلف از جمله انسان، الف و کوتوله‌های، شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. این بازی با موتور بازی سازی Unreal Engine 4 طراحی شده است و اگر به گرافیک بالا علاقمند هستید، این بازی اصلا شما را ناامید نخواهد کرد.

بزرگترین بازی جهان باز در تلفن‌های هوشمند در دسترس شماست و می‌توانید قلمرو خود را تا هر جایی که بخواهید پیش ببرید.

اگر به این سبک بازی‌های علاقه دارید و این بازی را دانلود کردید شاید اوایل بازی کمی خسته کننده به نظر بیاید، اما این روند ادامه نخواهد داشت. در فصل اول بازی شما دوره آموزشی را می‌گذرانید و بعد از چند ساعت بازی به جذابیت اصلی این بازی پی خواهید برد. همچنین در ابتدا ممکن است همه چیز پیچیده و سخت به نظر بیاید، اما با آموزش مرحله به مرحله بازی همه موارد را یاد می‌گیرید.

برای این بازی تبلیغات بسیاری شد، این یک بازی عالی است اما به نظر من نه به اندازه‌ای که برای آن تبلیغات شد. البته این را یک نکته منفی در نظر نگیرید، فقط من با سطح تبلیغاتی که برای بازی شد انتظار بازی بهتری را داشتم اما با این وجود این بازی هنوز هم فوق‌العاده است. اما اگر طرفدار این سبک بازی‌ها هستید می‌تواند برای شما سرگرم کننده باشد. می‌توانید گالری تصاویر و همچنین تریلر بازی را در ادامه مشاهده کنید.

ورژن: ۰.۲۷.۰۴

حجم: ۲.۳ گیگابایت

سازگاری: iOS 9.0 یا بالاتر. Compatible with iPhone 5S, iPad and iPod touch.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.