جزئیات لحظه آخری : اطلاعات از آیفون SE 3

مینگ-چی کو، تحلیلگر معتبر Tianfeng International Securities به تازگی به توییتر پیوسته و در اولین توییت خود جزئیات لحظه آخری از آیفون SE 3 یا همان آیفون SE 2022 را به اشتراک گذاشته است. انتظار می‌رود که اپل آیفون SE 3 را در رویداد Peek Performance که در ۱۷ اسفند برگزار می‌شود، رونمایی کند.

این تحلیلگر در اولین توییت خود از یک حساب کاربری وریفای نشده انتظارات از آیفون SE 3 را مطرح کرده که البته این چند وقته، تقریبا به تمامی آن‌ها اشاره شده بود.

مینگ-چی کو گمانه زنی چندین تحلیلگر معتبر دیگر را تایید کرد که آیفون SE 3 تغییرات چندانی در طراحی نخواهد داشت و صرفا قطعات داخلی آن به روز می‌گردد. این تحلیلگر گفت آیفون دارای پردازنده A15 بایونیک و پشتیبانی از ۵G در باندهای mmWave و Sub-6GHz است. این تحلیلگر معتقد است که طراحی ظاهری شبیه به آیفون SE فعلی خواهد بود. این گوشی در رنگ‌های سفید، مشکی و قرمز با گزینه‌های ذخیره سازی ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت ارائه می‌شود، دقیقا مانند آنچه که در آیفون SE 2 رخ داد. این ادعا شایعه وب سایت چینی MyDrivers را تایید می‌کند که ادعا کرده اپل نسخه ۶۴ گیگابایتی را با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه می‌کند. با این حال بهتر است که اپل نسخه ۶۴ گیگابایت را بازنشسته کند، چون در سال ۲۰۲۲ چندان گزینه مناسبی به نظر نمی‌رسد.

جزئیات آیفون SE 3 که مینگ-چی کو به اشتراک گذاشته است:

  1. تولید انبوه در ۲۲ مارس
  2. فروش در حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیون دستگاه در سال ۲۰۲۲
  3. فضای ذخیره سازی ۶۴/۱۲۸/۲۵۶ گیگابایت
  4. پشتیبانی از A15 و ۵G در باندهای mmW & Sub-6 GHz
  5. در رنگ‌های سفید، سیاه و قرمز
  6. طراحی مشابه نسل فعلی آیفون SE

کو معتقد است که اپل تولید انبوه آیفون SE 3 را در ماه جاری میلادی آغاز می‌کند و ۲۵ تا ۳۰ میلیون دستگاه را در طول سال ۲۰۲۲ روانه بازار خواهد کرد. برخی از تحلیلگران دیگر می‌گویند که تولید آیفون SE جدید هم اکنون در حال انجام است.

لازم به ذکر است که کو هیچ جزئیاتی در مورد پیکربندی دوربین آیفون SE به اشتراک نگذاشته است و همچنان در هاله‌ای از ابهام باقی می‌ماند. این تحلیلگر همچنین چیزی در مورد قیمت دستگاه در توییت خود نگفته است.

از طريق توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.