آیپد پرو ۱۱ اینچی ۲۰۲۲ هم با صفحه نمایش mini-LED عرضه می‌شود

مینگ-چی کو، تحلیلگر صاحب نام اپل، می‌گوید که ساکنین کوپرتینو در سال ۲۰۲۲، صفحه نمایش mini-LED نسخه ۱۲.۹ اینچی آیپد پرو را به نسخه ۱۱ اینچی هم می‌آورند. اپل امسال آیپد پرو را با تراشه M1 معرفی کرد ولی تکنولوژی صفحه نمایش، نسخه ۱۲.۹ اینچی با نسخه ۱۱ اینچی، متفاوت بود.

کو متعقد است که اپل در سال ۲۰۲۲، آیپد پرو ۱۱ اینچی را با صفحه نمایش mini-LED رونمایی می‌کند. علاوه بر این، غول تکنولوژی یک مک بوک ایر هم با همین نوع صفحه نمایش، به دست کاربران می‌رساند. فناوری mini-LED که قبلا به طور کامل به آن پرداخته‌ایم، روشنایی بالاتر، کنتراست عمیق‌تر، دقت رنگ بهتر و ارائه HDR سطح بالاتری را به همراه دارد.

استفاده از صفحه نمایش mini-LED در مدل ۱۲.۹ اینچی باعث شد که اپل امسال ۱۰۰ دلار این نسخه را گران کند. این افزایش قیمت در نسخه ۱۱ اینچی رخ نداد و باید دید که آیا سال آینده با اضافه شدن صفحه نمایش مینی-LED به مدل ۱۱ اینچی، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت یا خیر.

چندی پیش بلومبرگ در گزارشی به آیپد پرو ۲۰۲۲ پرداخت و ادعا کرد این محصول با قاب پشتی شیشه‌ای و شارژ بی‌سیم معکوس همراه است. گزارش دیگر ادعا کرد که آیپد پرو ۲۰۲۲ اولین محصولی از اپل است که از تراشه‌های مبتنی بر فناوری ۳ نانومتری TSMC بهره خواهد برد.

گفته می‌شود که اپل به دنبال گسترس استفاده از صفحه نمایش mini-LED در محصولات خود است. مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی بازطراحی شده و مک بوک ایر بعدی، از جمله محصولات آینده با این نوع صفحه نمایش هستند.

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.