جیلبریک iOS 14.4 – iOS 14.5.1 با Unc0ver 7.0 و Fugu14

اگر آیفون خود را برای از دست نرفتن شانس جیلبریک به iOS 15 آپدیت نکرده‌اید، یک خبر خوب برای شما داریم. Pwn20wnd جیلبریک Unc0ver v7.0 را منتشر کرده که می‌تواند iOS 14.4 – iOS 14.5.1 را جیلبریک نماید.

نسخه جدید جیلبریک Unc0ver از تمامی آیفون و آیپدهای دارای تراشه A12-A14 از جمله سری آیفون ۱۱ و سری آیفون ۱۲ پشتیبانی می‌کند.

اپل در حال حاضر iOS 14.4 – iOS 14.5.1 را ساین نمی‌کند و اگر آیفون خود را به نسخه‌ای جدید ارتقا داده‌اید، راه بازگشت تقریبا برای شما بسته است. مگر اینکه در زمانی که روی iOS 14.4 – iOS 14.5.1 بودید، SHSH blobs مورد نیاز را ذخیره کرده باشید.

همچنین بخوانید:

اگر آیفون شما با سیستم عامل iOS 14.4 تا iOS 14.5.1 است، می‌توانید با استفاده از Fugu14 و آخرین نسخه Unc0ver، آن را جیلبریک نمایید. البته در مقطع فعلی چنین کاری را پیشنهاد نمی‌کنیم، چون Fugu14 به تازگی منتشر شده و یک جیلبریک ناقص است و استفاده از آن در حال حاضر ساده نیست. ممکن است با استفاده از آن دستگاه شما به مشکلاتی از قبیل چرخه بوت دچار شود. برای این کار باید ابتدا طبق دستورالعمل درج شده در این لینک اقدام نمایید و سپس با استفاده از Unc0ver دستگاه خود را جیلبریک نمایید.

برخلاف جیلبریک‌های قبلی، این جیلبریک آنتترد است و این یعنی بعد از هر بار روشن شدن دستگاه، نیازی به جیلبریک دوباره نیست. به زودی باید یک ابزار نصب نیز منتشر شود که پروسه انجام جیلبریک را ساده‌تر نماید.

این جیلبریک باید با نسخه‌های قبلی iOS 14 و آیپد پرو M1 نیز سازگار باشد اما نیاز به بررسی و توسعه بیشتر دارد.

با توجه به وضعیت فعلی Fugu14 و روند پیچیده نصب، توصیه می‌کنیم که منتظر باشید تا یک ابزار نصب کننده برای آن عرضه شود که کل فرآیند جیلبریک را تا حد زیادی ساده‌تر می‌نماید.

از طريق توییتر توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.