آیفون SE 3 : طراحی مشابه آیفون XR با تراشه A15 بایونیک

0 66

طبق شایعات آیفون SE 3 دارای طراحی مشابه آیفون XR است و با تاچ آیدی همراه می‌باشد. پنل این دستگاه LCD است و آخرین آیفون با این نوع صفحه نمایش می‌باشد.

طبق اطلاعات وب سایت چینی MyDrivers، آیفون SE 3 بر اساس آیفون مقرون به صرفه XR طراحی شده است. انتظار می‌رود این دستگاه دارای اسکنر اثر انگشت (در دکمه پاور)، صفحه نمایش LCD، تراشه A15 بایونیک (که در آیفون سری ۱۳ استفاده شده) و پشتیبانی از ۵G باشد. در گزارش ذکر شده که این دستگاه یک نقطه عطف است و بعد از آن دیگر آیفونی با صفحه نمایش LCD رونمایی نخواهد شد.

همچنین بخوانید:

گمانه زنی‌ها پیرامون آیفون SE 3 همچنان مخالف یکدیگر هستند. تحلیلگران صاحب نامی مانند مینگ-چی کو و راس یانگ قبلا با گزارش اخیر MyDrivers موافق بودند. آن‌ها گفتند که آیفون مقرون به صرفه بعدی اپل با صفحه نمایش ۶.۱ اینچی مانند آیفون XR و اسکنر اثر انگشت تعبیه شده در دکمه پاور همراه است. کو و یانگ بعدا ادعاهای خود را تغییر دادند و معتفدند که نسل سوم آیفون SE دارای طراحی شبیه به آیفون ۸ با تاچ آیدی تعبیه شده در دکمه هوم می‌باشد.

یانگ معتقد است که نسل سوم آیفون SE در بهار سال آینده و حافظه داخلی پایه ۶۴ گیگابایت با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه می‌شود. ظرفیت‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت این دستگاه نیز در دسترس می‌باشند.

به طور کلی MyDrivers را نمی‌توان یک منبع معتبر برای شایعات و اطلاعات قلمداد کرد، اگر چه در گذشته برخی از جزئیات را دقیق پیش بینی کرده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.