آیفون ۱۳ با صفحه نمایش همیشه روشن، مگ سیف بهبود یافته و ویدیو پرتره

طبق اطلاعات جدید منتشر شده از سوی EverythingApplePro و Max Weinbach اپل به دنبال بهبود دوربین آیفون ۱۳ است و قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن را در نسل بعدی آیفون خواهیم دید.

بر مبنای این اطلاعات اپل دوربین اولترا واید سری آیفون ۱۳ را بهتر می‌کند. در اطلاعات درز شده گذشته نیز ادعا شده بود که اپل از یک دیافراگم عریض f/1.8 برای دوربین اولترا واید استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، گفته شده اپل به دنبال اضافه کردن حالت پرتره به ویدیو و همچنین عکاسی نجومی برای آیفون سری ۱۳ است. البته این بخشی از شایعات مطرح شده برای آیفون ۱۲ هم بود که سرانجام به واقعیت بدل نشد. اپل با اسکنر LiDAR می‌تواند قابلیت فیلمبرداری پرتره را به آیفون اضافه کند اما با توجه به گران بودن این قابلیت، احتمالا در آیفون ۱۳ معمولی شاهد آن نخواهیم بود و برای مدل پرو و حتی شاید یک مدل خاص‌تر اضافه گردد.

هیجان انگیزترین قسمت شایعات جدید، اضافه شدن قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن به سری آیفون ۱۳ است. اپل با آیفون X شروع به استفاده از پنل‌های اولد در آیفون کرد و در سال گذشته میلادی با سری آیفون ۱۲ کلا به این تکنولوژی سوئیچ کرد. با وجود پنل‌های اولد، اپل می‌تواند قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن یا هر ویژگی مشابه را به آیفون اضافه کند.

قابلیت مگ سیف نیز با آهنربای قوی‌تر بهبود می‌یابد. این می‌تواند به پیشرفت مگ سیف کمک شایانی کند چون بسیاری از لوازم جانبی فعلی به خاطر اتصال ضعیف با دستگاه، جدا می‌گردند. باید منتظر ماند و دید که آیا اپل مشکل مگ سیف با ضربان سازها و تجهیزات مشابه را رفع خواهد کرد یا خیر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.