کاهش قیمت آیفون ۱۳ پرو ۵۱۲ گیگابایتی و حذف گزینه ۲۵۶ گیگابایتی

انتظار می‌رود اپل امسال بالاترین ظرفیت آیفون ۱۳ پرو را دوبرابر  نسل قبلی در نظر بگیرید و طبق گزارشی جدید، آیفون ۱۳ پرو مکس ۱ ترابایتی قیمتی ۱۴۰۹۹ یوان در چین خواهد داشت که تقریبا ۲۱۷۸ دلار می‌شود.

بالاترین ظرفیت موجود در آیفون‌ها در حال حاضر ۵۱۲ گیگابایت است. قیمت آیفون ۱۲ پرو مکس ۵۱۲ گیگابایتی در آمریکا ۱۳۹۹ دلار و در چین حدود ۱۸۳۹ دلار می‌باشد.

در آمریکا آیفون ۱۳ پرو مکس ۱ ترابایتی قیمت کمتری نسبت به چین خواهد داشت، چون در چین معمولا آیفون‌ها گران‌تر هستند و به طور مثال قیمت سری آیفون ۱۲، در حدود ۲۶ درصد بالاتر است.

اکثر منابع اعلام کرده‌اند که اپل قیمت گذاری سری آیفون ۱۲ را برای آیفون ۱۳ نیز در نظر می‌گیرد. البته به غیر از گزارش اخیر که گفته به خاطر افزایش قیمت تراشه، اپل قیمت محصولات خود را بالا می‌برد.

به گزارش وب سایت چینی My Drivers، قیمت مدل‌های جدید، مانند نسل قبلی است. برای کاربران چینی این یعنی شروع قیمت سری آیفون ۱۳ برابر ۸۵۰ دلار آمریکا است در حالی که کاربران ایالات متحده آمریکا برای آیفون ۱۳ مینی، ۶۹۹ دلار پرداخت خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، اپل گزینه ۲۵۶ گیگابایت را برای مدل‌های پرو ارائه نمی‌دهد و در نسخه‌های ۱۲۸ گیگابایتی، ۵۱۲ گیگابایتی و ۱ ترابایتی عرضه خواهند شد.

قیمت آیفون ۱۲ پرو ۵۱۲ گیگابایتی ۱۱۰۹۹ یوان (۱۷۱۵ دلار) در چین است و به نظر می‌رسد اپل می‌خواهد کسانی که قصد خرید جایگزین برای آیفون پرو فعلی خود را دارند، گزینه نسبتا بهتری را ارائه دهد.

همچنین بخوانید:

طبق این گزارش، آیفون ۱۳ پرو ۵۱۲ گیگابایتی در چین ۱۰۴۹۹ یوان (۱۶۲۲ دلار) قیمت خواهد داشت و آیفون ۱۳ پرو مکس ۵۱۲ گیگابایتی با قیمت ۱۱۲۹۹ یوان (۱۷۴۶) دلار به فروش می‌رسد.

آیفون ۱۲ پرو آیفون ۱۳ پرو آیفون ۱۲ پرو مکس آیفون ۱۳ پرو مکس
۱۲۸ گیگابایت: ۸۴۹۹ یوان ۱۲۸ گیگابایت: ۸۴۹۹ یوان ۱۲۸ گیگابایت: ۹۲۹۹ یوان ۱۲۸ گیگابایت: ۹۲۹۹ یوان
۲۵۶ گیگابایت: ۹۲۹۹ یوان ۵۱۲ گیگابایت: ۱۰۴۹۹ یوان ۲۵۶ گیگابایت: ۱۰۹۹ یوان ۵۱۲ گیگابایت: ۱۱۲۹۹ یوان
۵۱۲ گیگابایت: ۱۱۰۹۹ یوان ۱ ترابایت: ۱۳۲۹۹ یوان ۵۱۲ گیگابایت: ۱۱۸۹۹ یوان ۱ ترابایت: ۱۴۰۹۹ یوان

گفته می‌شود سری آیفون ۱۳ با ناچ کوچکتر، سنسورهای دوربین بزرگتر، ویژگی‌های جدید فیلمبردرای، باتری بزرگتر، نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی برای مدل‌های پرو و تراشه A15 بایونیک که با فناوری نسل دوم ۵ نانومتری TSMC ساخته شده، همراه است. احتمالا سری آیفون ۱۳ در ۲۳ شهریور معرفی، و در ۲ مهر به بازار عرضه خواهد شد.

از طريق My Drivers
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.