آیپد ایر ۵ با تراشه A15، پشتیبانی از ۵G و دوربین Center Stage

اپل قصد دارد آیپد ایر ۵ را با تراشه A15 بایونیک، پشتیبانی از شبکه ۵G و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید به همراه Center Stage عرضه نماید. طبق گزارش منتشر شده، اپل نسل پنجم آیپد ایر را در کنار آیفون SE 3 در رویداد بهار ۲۰۲۲ معرفی خواهد کرد.

هیچ تغییری در طراحی آیپد ایر ۵ رخ نمی‌دهد و اندازه صفحه نمایش نیز همان ۱۰.۹ اینچ است. این نسل روی سخت افزار دستگاه تمرکز دارد و تراشه سریع‌تر A15 و پشتیبانی از ۵G را شاهد خواهیم بود. دوربین تکی پشت دستگاه نیز تغیری نمی‌کند و اپل قصد ندارد دوربین دوگانه برای آیپد ایر ۲۰۲۲ در نظر بگیرید. این دوربین با فلش چهارتایی LED True Tone همراه است.

اپل آخرین بار در سپتامبر ۲۰۲۰ آیپد ایر را با طراحی جدید، صفحه نمایش ۱۰.۹ اینچی، پورت USB-C و تراشه A14 بایونیک به روز کرد. با وجود اینکه این تبلت پس از آیپد پرو M1 عرضه شد، خبری از ویژگی سنتر استیج برای آن نبود. حتی آیپد ارزان‌تر ۱۰.۲ اینچی اپل در آخرین نسخه خود دوربینی با این ویژگی را دارد. آیپد ایر ۵ با همان قیمت ۵۹۹ دلاری نسخه قبلی خود عرضه می‌شود.

همچنین بخوانید:

همچنین انتظار می‌رود که اپل سری آیپد پرو را با تراشه سریع‌تر و پشتیبانی از مگ سیف به روز کند. در حالی که شایعاتی در مورد مدل‌های آینده با پنل پشتی شیشه‌ای مطرح شده بود، به خاطر وارد شدن خسارت زیاد در صورت بروز اتفاقات احتمالی، این تغییر رخ نمی‌دهد.

آیا شما به دنبال خرید آیپد ایر ۵ با تراشه جدیدتر و پشتیبانی از Center Stage هستید؟ با قابلیت Center Stage شما هنگام تماس‌های ویدیویی به صورت هوشمند در مرکز تصویر قرار می‌گیرید و آیپد تا جایی که بتواند این کار را با تنظیم فوکوس و برش تصویر، انجام می‌دهد.

از طريق Mac Otakara
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.