فردا شب ساعت ۲۱:۳۰ نسخه نهایی iOS 15، iPadOS 15 و watchOS 8 منتشر می‌شود

اپل در رویداد California Streaming اعلام کرد که نسخه نهایی iOS 15، iPadOS 15 و watchOS 8 در تاریخ ۲۹ شهریور ماه منتشر می‌شوند که البته اشاره‌ای به ساعت آن نداشت. اگر مشتاق نصب سیستم عامل‌های جدید هستید، پس باید دانستن ساعت عرضه آن‌ها نیز برای شما حائز اهمیت باشد.

اپل معمولا به روزرسانی‌های جدید خود را در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران عرضه می‌کند. البته iOS 14 در سال گذشته یک استثنا بود، چون چند ساعت دیرتر از ساعت معمول عرضه گردید. با این حال امسال احتمالا چنین اتفاقی نمی‌افتد و ما در ساعت ۲۱:۳۰ شاهد عرضه نسخه نهایی iOS 15، iPadOS 15 و watchOS 8 خواهیم بود.

اگر در کشوری غیر از ایران زندگی می‌کنید، می‌توانید زمان عرضه نسخه نهایی سیستم‌عامل‌های جدید اپل را در تصویر زیر مشاهده کنید.

ساعت نسخه نهایی iOS 15

توجه داشته باشید که به محض عرضه این آپدیت‌ها، صدها هزار کاربر آیفون، آیپد و اپل واچ برای نصب به روزرسانی اقدام می‌کنند. این می‌تواند باعث کند شدن رویه آپدیت شود. پس پیشنهاد می‌کنیم حداقل ۱۰-۱۲ ساعت بعد برای نصب به روزرسانی‌ها اقدام نمایید. با این حال اگر مشتاق نصب نسل جدید سیستم عامل‌های اپل هستید، فردا شب ساعت ۲۱:۳۰ منتظر باشید.

ما نیز فردا شب لینک دانلود فریمورهای iOS 15 و iPadOS 15 را در کنار تغییرات احتمالی پوشش می‌دهیم. البته نسخه RC سیستم عامل‌های مذکور در حال حاضر منتشر شده اما بهتر است این یک روز را هم منتظر باشید.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.