هفتمین نسخه آزمایشی iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 و watchOS 8

با نزدیک شدن به رویداد ماه سپتامبر، به عرضه نسخه نهایی نسل بعدی سیستم عامل‌های اپل نیز نزدیک می‌شویم. این یعنی اپل باید هر چه سریع‌تر به تمام مشکلات موجود در نسل بعدی سیستم عامل‌های خود رسیدگی کند و در همین راستا، هفتمین نسخه آزمایشی iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 و watchOS 8 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است.

با وجود اینکه این هفتمین نسخه آزمایشی است و بسیاری از باگ‌ها در آن رفع شده‌اند، اما هنوز هم نصب آن به کاربران عادی توصیه نمی‌شود. این سیستم عامل‌ها ممکن است در استفاده عادی از دستگاه نیز مشکلاتی را به وجود بیاورند و با برخی از اپلیکیشن‌ها سازگار نباشند.

اپل قطعا به زودی نسخه آزمایشی عمومی جدید سیستم عامل‌های iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 و watchOS 8 را نیز منتشر خواهد کرد. اگر با وجود آگاهی از مشکلات احتمالی می‌خواهید نسخه آزمایشی توسعه دهندگان iOS 15 را نصب کنید به این لینک مراجعه نمایید. همچنین برای آموزش نصب نسخه آزمایشی عمومی iOS 15 روی اینجا کلیک کنید.

اگر تغییر قابل توجهی در هفتمین نسخه آزمایشی iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 و watchOS 8 برای توسعه دهندگان مشخص گردید، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.