عرضه دومین نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2

0 56

اپل دومین نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2 را منتشر کرده است. اولین نسخه آزمایشی تغییراتی را به همراه داشت و نسخه دوم ویژگی‌های بیشتری را دارد. ما در ادامه به تمامی تغییرات دومین نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2 نگاهی داریم.

اپل احتمالا تغییرات و بهبودهای بیشتری را در نسخه‌های آزمایشی بعدی iOS 15.2 پیاده سازی می‌کند. در لیست پایین تمام تغییرات مشخص شده در دومین نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2 آورده شده است.

تغییرات دومین نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2

اپل دومین نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2 را در ۱۸ آبان با تغییرات زیر منتشر کرد.

برنامه تلوزیون بازطراحی شده برای iPadOS

تغییرات دومین نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2

دومین نسخه آزمایشی iPadOS 15.2 با یک برنامه اپل تی‌وی جدید همراه است که در آن سایدبار با دسته بندی‌های مختلف به چشم می‌خورد

اسکن اشیاء نزدیک

برنامه Find My یک گزینه جدید به نام Items That Can Track Me دارد که با استفاده از آن، دستگاه‌های اطراف که می‌توانند شما را ردیابی کنند، اسکن می‌نمایند. این شامل ایرتگ و سایر دستگاه‌های فعال در شبکه Find My می‌شود.

اگر دستگاهی پیدا شود، اپل دستورالعمل‌هایی برای غیرفعال کردن ردیابی آن یا تماس با مالک دستگاه را نمایش می‌دهد.

مخاطب وارث

قابلیت Legacy Contacts در iOS 15.2 بتا ۲، شما را قادر می‌سازد یک فرد قابل اطمینان را برای دسترسی به اپل آیدیتان برای بعد از مرگ، تعریف کنید. این فرد یا افراد بعد از مرگ می‌توانند به تصاویر، مسیج‌ها، فایل‌ها، بکاپ دستگاه‌ها و موارد دیگر دسترسی داشته باشند وفقط به رمز عبورهای iCloud Keychain دسترسی ندارند. این ویژگی را می‌توان از مسیر Settings -> Password & Security > Legacy Contact مدیریت کرد.

ویژگی مخفی کردن ایمیل در برنامه Mail

برنامه Mail از ویژگی مخفی کردن ایمیل پشتیبانی می‌کند و زمانی که کاربر قصد داشته باشد یک ایمیل به فرد یا افرادی ارسال کند، می‌تواند از یک یک آدرس ایمیل تصادفی استفاده نماید.

امنیت در ارتباطات

اپل ویژگی Communication Safety را در iOS 15.2 بتا ۲ برگردانده است. این ویژگی تمامی پیام‌های دریافتی آیفون و آیپد فرزندان شما را برای تصاویر برهنه اسکن می‌کند و آن‌ها را محو می‌نماید. این یک ویژگی انتخابی است و والدین به دلخواه می‌توانند آن را فعال کنند.

از طريق Reddit
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.