عرضه چهارمین نسخه آزمایشی iOS 15.2, iPadOS 15.2, tvOS 15.2 و watchOS 8.3

اپل آپدیت جدید نسخه بعدی iOS 15 و iPadOS 15 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده و چهارمین نسخه آزمایشی iOS 15.2, iPadOS 15.2, tvOS 15.2 و watchOS 8.3 در دسترس این گروه از کاربران قرار گرفته است.

نصب نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2 به کاربران عادی توصیه نمی‌شود، چون می‌تواند در عملکردهای اصلی دستگاه هم تاثیر گذار باشد. نسخه‌های آزمایشی برای یافتن باگ‌ها و همچنین هماهنگ سازی اپلیکیشن‌ها می‌باشد.

توسعه دهندگان رسمی اپل می‌توانند با نصب پروفایل مربوطه این نسخه آزمایشی را به صورت OTA دریافت کنند. همچنین فایل فریمور این نسخه آزمایشی، از مرکز توسعه دهندگان اپل در دسترس است.

همچنین بخوانید:

تا کنون تغییر خاصی در چهارمین نسخه آزمایشی iOS 15.2 و iPadOS 15.2 یافت نشده و تغییرات نسخه‌های قبلی عبارتند از: پشتیبانی از ویژگی میراث دیجیتال، اسکن دستگاه‌های ردیاب اطراف موجود در شبکه Find My، گزینه فعال/غیرفعال کردن حالت ماکرو برای آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس و اضافه شدن قابلیت ایمنی ارتباطات برای محافظت از کودکان.

اپل چهارمین نسخه آزمایشی tvOS 15.2 و watchOS 8.3 را نیز منتشر کرده است. اگر تغییر خاصی در نسخه آزمایشی جدید یافت شد، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.