ویدیو درز شده از رابط کاربری iOS 14

ویدیو و تصاویری از رابط کاربری iOS 14 به تازگی منتشر شده است. تصاویر و فیلم درز شده نشان می‌دهد که اپل قصد دارد سبک مولتی تسکینگ iPadOS 13 را به iOS 14 آیفون بیاورد.

در این ویدیو یک آیفون ۱۱ پرو دیده می‌شود که به نسخه داخلی iOS 14 مجهز است. در این ویدیو برنامه‌های اخیر و مولتی تسکینگ آیفون دیده می‌شود که تا ۴ اپلیکیشن در هر صفحه نمایش داده می‌شود. برای بستن هر اپلیکیشن هم کافی است آن را در صفحه اپلیکیشن‌های اخیر به بالا بکشید. برای دیدن سایر بازی و برنامه‌های باز هم کافی است صفحه را به سمت راست بکشید.

در حال حاضر مشخص نیست که اپل تمامی ویژگی‌های مولتی تسکینگ iPadOS 13 را به iOS 14 می‌آورد یا خیر. این ویژگی‌ها شامل تقسیم صفحه نمایش، اسلاید اور و … می‌شود. مولتی تسکینگ آیفون نسبت به iPadOS و گوشی‌های اندرویدی ضعیف است، بنابراین ممکن است امسال شاهد پیشرفت چشم گیر iOS در این زمینه باشیم.

در توییتر @BenGeskin که برای افشای اطلاعات این حوزه شناخته شده است، تصویر دیگری از رابط کاربری iOS 14 منتشر شده که طبق آن کاربران می‌توانند رابط کاربری اپلیکیشن‌های باز شده اخیرشان را تغییر دهند. البته با توجه به شناختی که از اپل داریم، چنین گزینه‌ای دور از ذهن است.

iOS 14

رابط کاربری iOS 14 غنای اطلاعاتی بیشتری را دارد و تغییر مثبتی محسوب می‌گردد. اپل iOS 14 و iPadOS 14 را در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود معرفی می‌کند که در سه ماهه دوم سال جاری میلادی برگزار می‌شود. طبق شایعات منتشر شده جدای از تغییر بالا، اپل در iOS 14 امکان انتخاب برنامه پیشفرض برای مرورگر و ایمیل را به کاربران می‌دهد. این کمپانی همچنین رویکرد داخلی خود را برای iOS 14 تغییر داده تا تجربه عرضه iOS 13 با باگ‌های بسیار تکرار نشود.

همچنین بخوانید:

منبع 91Mobiles
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.