چگونه کنفرانس Spring Loaded اپل را به صورت زنده مشاهده کنیم؟

اپل اولین رویداد معرفی محصول ۲۰۲۱ خود را در ۲۰ آوریل برگزارخواهد کرد. این کنفرانس با نام Spring Loaded برگزار می‌شود و انتظار می‌رود که در آن آیپد پرو ۲۰۲۱، نسل جدید اپل پنسل و احتمالا ایرتگ معرفی شود. از آنجایی که هنوز بیماری کرونا حضور دارد، این رویداد را به صورت پخش زنده است و خبری از حضار در سالن نیست. ما در این مطلب نحوه مشاهده زنده آن را برای شما شرح داده‌ایم.

طبق شایعات، اپل از آیمک‌های جدید که از تراشه سری M ساخته‌ی ساکنین کوپرتینو بهره می‌برند نیز، در این رویداد رونمایی می‌کند. اگر به مشاهده زنده کنفرانس Spring Loaded علاقه دارید در ادامه با ما همراه باشید.

زمان شروع رویداد Spring Loaded

این رویداد به وقت تهران در ۳۱ فروردین از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز می‌شود و مستقیما از اپل پارک به صورت زنده پخش می‌گردد.

روش‌های مشاهده رویداد Spring Loaded به صورت زنده

یوتیوب

این رویداد به صورت زنده در یوتیوب از سوی اپل پخش می‌شود اما به خاطر فیلتر بودن این سرویس در ایران، شاید برای ما انتخاب مناسبی نباشد. اگر از این نظر مشکلی ندارید، یوتیوب به خاطر دسترسی در تمامی پلتفرم‌ها می‌تواند گزینه مناسبی باشد. شما با مراجعه به این لینک می‌توانید رویداد را به صورت زنده از یوتیوب مشاهده کنید.

ویندوز ۱۰

کاربران ویندوز نیز می‌توانند رویداد Spring Loaded را از طریق مرورگر مایکروسافت ادج مشاهده کنند. برای این کار کافی است لینک زیر را در مرورگر Microsoft Edge باز کنید.

https://www.apple.com/apple-events/

اپل تی‌وی

اگر اپل تی‌وی دارید می‌توانید از طریق برنامه Events به تماشای این رویداد بشینید. برای این کار کافی است که به قسمت Watch Now بروید و Spring Loaded را از لیست انتخاب نمایید.

آیپد، آیفون و آیپاد تاچ

برای مشاهده این رویداد با آیفون، آیپد و آیپاد تاچ به این صفحه بروید تا در تاریخ ۳۱ فروردین و ساعت ۲۱:۳۰ بتوانید کنفرانس Spring Loaded را به صورت زنده مشاهده کنید. البته باید آیفون و آیپد شما مجهز به iOS 10 و جدیدتر باشد.

مک

شما با مرورگر سافاری مک می‌توانید در زمان رویداد به صفحه کنفرانس‌های اپل مراجعه کنید و آن را به صورت زنده مشاهده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.