چگونه رویداد Unleashed اپل را به صورت زنده مشاهده کنیم؟

اپل در رویداد Unleashed، مک بوک پرو M1X و احتمالا ایرپاد ۳ را رونمایی می‌کند. اگر قصد دارید رویداد Unleashed را به صورت زنده مشاهده نمایید، در ادامه با ما همراه باشید.

رویداد Unleashed در ۲۶ مهر ماه ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود و به صورت زنده از اپل پارک استریم می‌گردد. شما از طریق پلتفرم‌های مختلف می‌توانید رویداد Unleashed را به صورت زنده تماشا کنید.

همچنین بخوانید:

۱- یوتیوب

این بهترین روش برای مشاهده رویداد Unleashed به صورت زنده است اما متاسفانه نیاز به فیلترشکن دارید. برنامه یوتیوب در پلتفرم‌های مختلف در دسترس است که اگر به اینترنت با کیفیت و فیلترشکن دسترسی دارید یا خارج از ایران هستید، گزینه مناسبی می‌باشد.

۲- کامپیوتر با ویندوز

کاربران ویندوز نیز می‌توانند با استفاده از مرورگر پیش‌فرض Microsoft Edge با مراجعه به این لینک (https://www.apple.com/apple-events/)، رویداد را به صورت زنده مشاهده نمایند.

۳- Apple TV

با بازنشستگی برنامه Events، مشاهده رویداد در اپل تی‌وی ۴k کمی متفاوت‌تر از گذشته است. وقتی که رویداد شروع می‌شود می‌توانید عبارت Apple events را جستجو کنید و به مشاهده رویداد مشغول گردید.

۴- آیفون یا آیپد

با آیپد و آیفون خود که دارای iOS/iPadOS 14 و جدیدتر است، به این لینک بروید تا بتوانید رویداد را به صورت زنده تماشا کنید.

۵- مک

کاربران مک نیز با مراجعه به صفحه رویدادهای اپل با سافاری، امکان تماشای این رویداد را به صورت زنده دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.