نحوه بازیابی برنامه و بازی های حذف شده در آیفون و آیپد

احتمالا برای شما پیش آمده که یک برنامه یا بازی را حذف می‌کند و بعدا متوجه می‌شوید که نباید آن را حذف می‌کردید. گاها اگر بخواهید آن بازی یا برنامه را مجددا نصب کنید، شاید نام آن را به خاطر نداشته باشید یا پیدا کردن آن، میان عناوین متعدد اپ استور سخت باشد. با این وجود یک روش ساده برای بازیابی همه بازی و برنامه های حذف شده در آیفون و آیپد وجود دارد.

در این مطلب به بازیابی برنامه و بازی های پاک شده رایگان و پولی در آیفون و آیپد پرداخته می‌شود.

بازیابی برنامه و بازی حذف پاک در آیفون و آیپد

با این روش تمامی برنامه و بازی هایی که در اپل آیدی شما یکبار ثبت شده‌اند، در دسترس هستند. فرقی نمی‌کند که آن بازی یا برنامه پولی باشد یا رایگان، به راحتی و بدون دانستن نام آن، می‌توانید اقدام به نصب مجدد آن کنید.

۱- برای این کار به اپ استور در آیفون و آیپد خود بروید.

۲- روی آیکون پروفایل خود در بالا سمت راست بزنید.

۳- روی گزینه My Purchases یا Purchased بزنید. اگر از ویژگی Family Sharing استفاده می‌کنید، تمام اپلیکیشن‌ها در قسمت All Purchases در دسترس هستند.

بازیابی بازی و برنامه های پاک شده در آیفون و آیپد

۴- تب Not on this iPhone/iPad را انتخاب کنید.

بازیابی بازی و برنامه های حذف شده در iOS و iPadOS

۵- در اینجا لیست تمام اپلیکیشن‌هایی که قبلا داشته‌اید و در حال حاضر نصب نیستند را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید روی گزینه دانلود اپلیکیشن مورد نظرتان بزنید تا دانلود مجدد آن آغاز شود.

تمامی بازی و برنامه‌هایی که از طریق اپل آیدی فعلی شما نصب شده باشند، در این لیست حضور دارند حتی مواردی که مربوط به آیفون‌های گذشته شما است. اپلیکیشن‌های پولی نیز که قبلا هزینه آن‌ها را پرداخت کردید از این لیست بدون نیاز به پرداخت مجدد در دسترس شما هستند.

از طريق iDB
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.