اولین اپلیکیشن تحویل ماری جوانا در اپ استور اپل!

اپل در ۷ ژوئن، تغییری را در سیاست دیرینه خود برای فروش ماری جوانا و محصولات مرتبط از طریق اپ استور ایجاد کرد. تا آن زمان فروش ماری جوآنا از طریق اپلیکیشن‌های اپ استور کاملا ممنوع بود. حالا این ممنوعیت لغو شده و امکان خرید محصولات کانابیدیول و مشتقات شاهدانه، از طریق اپلیکیشن‌های اپ استور فراهم شده است.

البته هر توسعه دهنده‌ای نمی‌تواند اقدام به انتشار چنین برنامه‌ای کند. فقط اشخاص حقوقی ارائه دهنده این خدمات به صورت مجاز می‌توانند چنین اپلیکیشن‌هایی را در اپ استور عرضه کنند، به شرط آن که فروش محصولاتشان طبق قوانین محلی، در مناطق قانونی باشد.

این برخلاف کاری است که گوگل انجام می‌دهد، چون هیچ اپلیکیشنی مربوط به ماری جوانا در گوگل پلی عرضه نمی‌شود.

فعالان حوزه فروش ماری جوانا بیکار نماندند و به فاصله دو روز از تغییر قانون اپل، اولین اپلیکیشن تحویل ماری جوانا در اپ استور عرضه شد.

سرویس فروش Eaze یک پروسه کامل از ثبت نام، احراز هویت، انتخاب محصول، پرداخت و تحویل را ارائه می‌دهد. این پروسه از طریق اپلیکیشن انتشار یافته در اپ استور صورت می‌گیرد.

مدیر عامل Eaze، رژولیو چوی، در مورد پیشرفت این بازار ابراز خوشنودی کرده و در این باره گفته: Eaze همیشه به دنبال استفاده از آخرین پیشرفت‌های فناوری برای دسترسی گسترده‌تر به خرید محصولات قانونی شاهدانه بوده است. سخت است که بگوییم این برای شرکت و صنعت ما چقدر مهم است. مفتخریم که اولین برنامه تحویل محصولات قانونی شاهدانه را در اپ استور عرضه کرده‌ایم و کار را برای دو میلیون مشتری ثبت شده خودمان آسان‌تر نموده‌ایم.

با توجه به اینکه گوگل معمولا سیاست‌های سختگیرانه کمتری نسبت به اپل دارد، شاید به زودی این کمپانی نیز به اپلیکیشن‌های این حوزه و دوست داران ماری جوانا بله بگوید!

از طريق Marijuana Moment
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.