Epic Games از اپل خواسته که Fortnite را در اپ استور کره جنوبی قرار دهد

Epic Games از اپل خواسته که حساب توسعه دهنده‌اش در اپ استور باز شود و بازی محبوب Fortnite مجددا در اپ استور کره جنوبی قرار گیرد. این درخواست پس از تصویب لایحه‌ای در کره جنوبی مطرح شده که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد از روش‌های پرداخت دیگری نیز در برنامه‌های قرار گرفته در اپ استور و گوگل پلی استفاده نمایند.

این بدان معناست که توسعه دهندگان می‌توانند یک اپلیکیشن با سیستم پرداختی غیر از پرداخت درون برنامه‌ای اپل را در اپ استور قرار دهند. اپیک گیمز در توییتی نوشته که قصد دارد Fortnite را طبق قانون جدید با هر دو سیستم پرداخت اپل و اپیک منتشر کند.

همچنین بخوانید:

اپل سال گذشته بازی Fortnite را از اپ استور حذف کرد چون اپیک گیمز از سیستم پرداخت خودش درون بازی استفاده نموده بود. Epic حتی علیه اپل شکایت کرد تا Fortnite را مجددا به اپ استور بازگرداند.

اپل نیز با بیانیه‌ی جدیدی پاسخ درخواست Epic Games را داده است و تاکید کرده که حساب توسعه دهنده اپیک گیمز بازیابی نخواهد شد. این یعنی اپیک گیمز نمی‌تواند Fortnite را در اپ استور کره جنوبی مجددا قرار دهد.

اپل گفته که قبل از بازیابی حساب توسعه دهنده اپیک گیمز، این شرکت باید قوانین اپ استور را رعایت کند، چیزی که تا کنون رعایت نکرده است. کوپرتینویی‌ها همچنین گفته‌اند که لایحه کره جنوبی هوز به قانون تبدیل نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.