پول خود را برای خرید پارچه «مزخرف» اپل خرج نکنید، سوت تسلا را بخرید!

چندی پیش سامسونگ پارچه ۱۹ دلاری اپل را مسخره کرد و ظاهرا تسلا نیز به گونه‌ای دیگر این کار را انجام داده است. کمپانی ایلان ماسک، تسلا، یک سوت گران قیمت به نام Cyberwhistle را برای فروش قرار داده است!

ایلان ماسک در توییتر گفت که فروش سوت Cyberwhistle آغاز شده و از فالوورهای خود برای خرید این محصول دعوت کرد. همانطور که از نام محصول مشخص است، سوت تسلا از شاسی بلند برقی این کمپانی یعنی Cybertruck الهام گرفته است.

همچنین بخوانید:

حتی برای معرفی محصول نیز سعی شده از لحنی شبیه به اپل استفاده گردد: Cyberwhistle که از Cybertruck الهام گرفته شده یک محصول ممتاز برای کلکسیون می‌باشد که از فولاد ضد زنگ رده پزشکی با روکش صیقلی ساخته شده است. سوت شامل یک ویژگی پیوست یکپارچه برای تطتبیق پذیری یبیشتر است!

سوت ایلان ماسک

ایلان ماسک بعد از توییت اولیه خود گفت: پول خود را برای خرید آن پارچه مضخرف اپل هدر ندهید، به جای آن سوت ما را بخرید. پارچه ۱۹ دلاری اپل حاشیه‌های زیادی را به همراه داشت، که البته باید برای داشتن سوت تسلا پرداختی بیشتری داشته باشید و ۵۰ دلار قیمت دارد. جالب اینجاست که یکی از روش‌های پرداخت خرید سوت تسلا، استفاده از Apple Pay است!

در حال حال حاضر مشخص نیست که سوت چه زمانی به دست خریداران می‌رسد. البته این یک محصول با تولید محدود است و شاید گزینه خوبی بری سرمایه گذاری باشد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.