ارتفاع ؛ اصلی‌ترین مشکل ایرتگ اپل

ایرتگ تنها محصول این رده نیست. ما ردیاب‌های مشابهی از سامسونگ و Tile هم داشته‌ایم. برتری اپل در این بازار، اکو سیستم گسترده این شرکت می‌باشد و Find My بزرگترین شبکه در نوع خود است.

از آنجایی که این یک بازار جدید برای اپل است، سوالات زیادی درباره ایرتگ وجود دارد که ما در یک مطلب جامع به بسیاری از آن‌ها پاسخ داده‌ایم. آیا ایرتگ امن است؟ آیا مفید است؟ و … در اکثر مواقع پاسخ به سوالات بله خواهد بود. با این حال جنبه‌هایی از این فناوری وجود دارد که یا توسط شرکت نادیده گرفته شده‌اند یا در حال حاضر راه حلی برای رسیدگی به آن‌ها وجود نداشت.

یکی از مواردی که واقعا ایرتگ را با مشکل مواجه می‌کند، گم شدن آن در یک ساختمان چند طبقه است. ایرتگ اگر به طور مثال در طبقه اول یک ساختمان یا دهم آن گم شود، در هر صورت یک مکان را نشان می‌دهد و این ردیاب اپل نمی‌تواند ارتفاع را اندازه گیری کند.

این یعنی ایرتگ به شما می‌گوید که در یک ساختمان می‌باشد ولی این ساختمان ممکن است یک آسمان خراش باشد و این یک مشکل بزرگی است.

البته این مشکل برای همه پیش نمی‌آید و اگر ایرتگتان در یک ساختمان چند طبقه گم شود که ندانید ممکن است کدام طبقه باشد، مشکل ساز خواهد شد.

این مسئله عملکرد کلی ایرتگ را زیر سوال نمی‌برد اما می‌تواند یک نقشه راه برای اپل باشد تا در مدل‌های بعدی ایرتگ آن را برطرف نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.