آیفون ۱۴ با فیس آیدی زیر صفحه نمایش عرضه می‌شود

یانگ راس، تحلیلگر صفحه نمایش، به شایعات مربوط به سری آیفون ۱۴ پرداخته است . این تحلیلگر قبلا ادعا کرده بود که آیفون ۱۴ با فیس آیدی زیر صفحه نمایش همراه است که در سال ۲۰۲۲ شاهد آن خواهیم بود.

به گفته وی، سری آیفون ۱۴ پرو با یک صفحه نمایش پانچ شده و فیس آیدی، و احتمالا تاچ آیدی زیر صفحه نمایش همراه است. فناوری فیس آیدی زیر صفحه نمایش، مخصوص مدل‌های پرو خواهد بود و مدل‌های معمولی آیفون ۱۴، دارای بریدگی صفحه نمایش هستند.

یانگ در پاسخ به توییت خود برای شفاف سازی گفت: فیس آیدی زیر صفحه نمایش هنوز نهایی نشده و در حال توسعه می‌باشد، بنابراین برنامه‌های اپل ممکن است تغییر کند. او می‌گوید که توسعه فیس آیدی زیر صفحه نمایش ساده‌تر از توسعه دوربین است.

همچنین بخوانید:

اپل در حال حاضر در بریدگی صفحه نمایش آیفون، سنسورهای مربوط به فیس آیدی را قرار دادن است. بدون این سنسورها، فیس آیدی برای کار کردن باید فقط به دوربین جلو متکی باشد که امنیت ندارد. با انتقال اسکنرهای فیس آیدی به زیر صفحه نمایش، اپل این مشکل را حل می‌کند.

جان پروسر نیز به تازگی اطلاعاتی را در مورد آیفون ۱۴ منتشر کرده است. او معتقد است که علاوه بر حضور شاسی تیتانیومی، طراحی این دستگاه نیز تغییرات نسبتا زیادی می‌کند. به لطف افزایش ضخامت، برآمدگی دوربین رفع می‌شود و شیارهای میکروفون و اسپیکر نیز بازطراحی می‌گردند.

ما یک سال تا معرفی سری آیفون ۱۴ فاصله داریم و این دستگاه هنوز در حال توسعه است. پس تا آن زمان موارد بسیاری می‌توانند تغییر کنند و قطعا ما گزارشات متعددی در آینده خواهیم داشت.

از طريق توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.