تریلر رسمی فصل سوم Dickinson

سریال Dickinson یا همان دیکینسون، یکی از بهترین سریال‌های سرویس اپل تی‌وی+ است که در فصل سوم خود به پایان می‌رسد. اپل نیز تریلر رسمی فصل سوم Dickinson را به اشتراک گذاشته که در بالا می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

البته اپل یک تیزر از فصل سوم در شهریور ماه منتشر کرده بود. تریلر جدید طولانی‌تر است و بیش از دو دقیقه زمان دارد. اگر تا کنون این سریال را ندیده‌اید، پیشنهاد می‌کنم حتما آن را مشاهده نمایید. می‌توانید سریال Dickinson را از بخش فیلم سریال اپل خوره با لینک مستقیم به صورت رایگان و با زیرنویس فارسی چسبیده هماهنگ، دانلود نمایید.

در سریال دیکنسون، هیلی استاینفلد در نفش شخصی با همین نام است. در فصل سوم امیلی دیکنسون در خلاق‌ترین برهه زندگی خود می‌باشد اما برخی مسائل است که باید به آن‌ها بپردازد. از جنگ داخلی شدید گرفته تا مشکلات درون خانوادگی. در حالی که امیلی تلاش می‌کند که راهی را برای زنده نگه داشتن امید برای هنر بیابد، با یک سوال چالشی مواجه می‌شود: آیا آینده بهتر از گذشته خواهد بود؟

در ابتدا سه قسمت از فصل سوم منتشر می‌شود و بعد از آن، هر هفته یک قسمت از این سریال منتشر می‌گردد. جدای از استاینفلد بازیگران مطرح دیگری از جمله توبی هاس، آدریان بلیک انسکو، آنا باریشنیکوف، الا هانت، آماندا وارن و … نیز حضور دارند.

فصل سوم این سریال از جمعه، ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۰ پخش می‌شود که می‌توانید بعد از پخش، از وبسایت اپل خوره آن را به صورت رایگان دانلود نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.