اطلاعات تایید شده از ایرپاد ۳ بر اساس شایعات و اخبار

ایرپاد ۲ به زودی دومین سالگرد حضور خود را جشن می‌گیرد. اپل معمولا سالی یکبار محصولات خود را تازه می‌کند اما برای ایرپاد این شرکت از جدول زمانی متفاوتی بهره می‌برد. شایعات در مورد ایرپاد ۳ زیاد شده‌اند و عرضه آن بسیار نزدیک است. ما در این مطلب خلاصه‌ای از گزارشات و اطلاعات مشخص شده پیرامون ایرپاد ۳ را جمع آوری کرده‌ایم.

طراحی شبیه به ایرپاد پرو

در حالی که هیچ طرحی منتسب به ایرپاد ۳ منتشر نشده، اما شایعه گردیده که طراحی آن شبیه به نسل فعلی ایرپاد پرو است. اپل فقط تغییرات کوچکی را در قسمت طراحی ایجاد خواهد کند تا قرار گیری ایرپاد در گوش را بهتره کند. با وجود شبیه بودن طراحی، خبری از قابلیت حذف نویز فعال نیست. این به اپل کمک می‌کند که قیمت این محصول را کنترل کند و بین آن با مدل پرو تفاوت ایجاد کند.

همچنین شایعه شده که اپل سایز تنه ایرپاد را کاهش می‌دهد. ایرپاد ۳ به همراه سری سیلیکونی قابل تعویض عرضه می‌شود تا برای اندازه گوش‌های مختلف مناسب باشد.

تراشه H2؟

هیچ اطلاعاتی در این قسمت درز نشده اما احتمالا ایرپاد ۳ با تراشه نسل جدید H2 همراه باشد. این تراشه می‌تواند با تاخیر کمتر، عمر باتری بیشتر و بهبود اتصال همراه باشد و شاید ویژگی‌هایی را ارائه دهد که در نمونه‌های رقبا نیست.

عمر باتری

انتظار می‌رود که در زمینه باتری هم پیشرفت صورت گیرد. در حال حاضر ایرپاد ۵ ساعت دوام باتری دارد که همراه با قاب این عدد به ۲۴ ساعت می‌رسد. این احتمال وجود دارد که ایرپاد ۳ بتواند عمر باتری معادل ۶ تا ۸ ساعت را داشته باشد. عمر باتری نسل بعدی همراه با قاب به همان عدد ۲۴ ساعت خواهد رسید.

قیمت ایرپاد ۳

اپل قصد اضافه کردن حذف نویز فعال به ایرپاد ۳ را ندارد و این یعنی قیمت آن‌ها ارزان‌تر از ایرپاد پرو فعلی است که برچسب قیمت ۲۴۹ دلاری دارد. نسل دوم ایرپاد با قاب سیمی ۱۵۹ دلار و با قاب بی‌سیم ۱۹۹ دلار قیمت دارد. اپل احتمالا قیمت را افزایش ندهد اما با حذف گزینه قاب سیمی، به طور غیر مستقیم کاربران را به خرید نسخه گران‌تر هدایت کند.

زمان عرضه ایرپاد ۳

گفته می‌شود اپل ایرپاد ۳ را همراه با آیپد پرو ۲۰۲۱ و ایرتگ در ماه مارس روانه بازار می‌کند. تحلیلگر مشهور اپل، مینگ-چی کو، و چندین منبع دیگر ادعا کردند که اپل ایرپاد ۳ را در نیمه اول سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد. اپل معمولا به عرضه محصولات جدید در ماه مارس تمایل دارد و از آنجایی که ایرپاد ۲ در ماه مارس ۲۰۱۹ عرضه شد، معرفی نسل بعدی آن در مارس ۲۰۲۱ دور از ذهن نیست.

قطعا اگر اطلاعات قابل بحث دیگری در مورد ایرپاد ۳ منتشر شود ما در اپل خوره به اطلاع شما عزیزان می‎رسانیم.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.