Compress Photos & Pictures

همه ما تصاویری که از خانواده، دوستان، حیوانات خانگی و مکان‌های مورد علاقه‌مان ثبت کرده‌ را دوست داریم و در همه جای گوشی هوشمند ما این تصاویر حضور دارند. فضای اشغال شده توسط تصاویر یکی از مسئله‌های مهم است که گاها ما را مجبور به حذف آن‌ها می‌کند. اندازه یک عکس وابسته به فرمت، وضوح، ابعاد و … است.

البته ممکن است که محدودیت فضا برای شما وجود نداشته باشد اما هنگام ارسال تصاویر در ایمیل و مکان‌های دیگر حجم بالای آن‌ها در ارسال و دریافت مشکل به وجود آورد.  سایت و روش‌های مختلفی برای کاهش حجم تصاویر وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

در ۹۹ درصد مواقع کاهش اندازه فایل عکس باعث کاهش کیفیت هم می‌شود اما با توجه به روشی که استفاده می‌کنید، این کاهش کیفیت می‌تواند محسوس نباشد. در اینجا ما یک اپلیکیشن برای انجام این کار داریم.

فشرده سازی تصاویر و عکس‌ها در آیفون و آیپد با Compress Photos & Pictures

نرم افزار را از اپ استور و یا لینکی که در پایین قرار داده شده نصب کنید و مراحل زیر را دنبال نمایید.

۱- در اولین ورود از شما اجازه دسترسی به تصاویرتان خواسته می‌شود که آن را تایید کنید.

۲- روی گزینه بعلاوه در صفحه اصلی نرم افزار بزنید.

۳- تصاویر خود را انتخاب کنید و روی گزینه Next تپ نمایید.

۴- در صفحه بعدی تنظیمات فشرده سازی را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. گزینه Photo Quality برای کیفیت تصویر و Photo Dimensions برای ابعاد آن است. با زدن روی گزینه Preview می‌توانید پیش نمایشی از تغییرات را ببینید و تفاوت کیفیت قبل و بعد از فشرده سازی را مقایسه کنید.

۵- اگر تنظیمات مورد تایید شما بود روی گزینه Compress X photos بزنید.

۶- زمانی که فشرده سازی انجام شد در صفحه بعدی به شما اندازه تصاویر جدید و حجمی که طی فرآیند فشرده سازی کاهش یافته نمایش داده می‌شود.

شما می‌توانید بعد از اتمام این پروسه اقدام به حذف تصاویر اصلی کنید. این کار را با زدن گزینه Delete Original در صفحه نهایی انجام دهید که البته سپس با زدن گزینه Delete باید عملیات حذف را تایید نمایید.

Compress Photos & Pictures به صورت رایگان منتشر شده که برای فشرده سازی ۳ تصویر به صورت همزمان مناسب است. اگر می‌خواهید تصاویری بیشتری را همزمان فشرده کنید و از شر تبلیغات‌های آن هم خلاص شوید، باید اشتراک سالانه یا مادام العمر تهیه کنید.

ورژن: ۱.۴

حجم: ۳۲.۴ مگابایت

سازگاری: نیاز به iOS 10.3 و بالاتر. سازگار با آیفون، آیپد و آیپاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.