همکاری برد پیت ، جورج کلونی و جان واتس در محصول آینده اپل تی‌وی+

اپل پول بسیار زیادی دارد و خوشبختانه روش‌های خوبی برای خرج کردن این پول هنگفت انتخاب می‌کند. جدای از ساختن طیف وسیعی از دستگاه‌های جدید و موفق، این سرمایه به اپل کمک می‌کند تا بزرگترین معاملات فیلم را در بازار رقابتی مسخره دنیای امروز به دست آورد.

طبق گزارش جدیدی که منتشر شده، اپل موفق شد یک پروژه بزرگ دیگر را نیز تصاحب کند. این بار فیلمی به کارگردانی جان واتس (اسپایدرمن : بازگشت به خانه) در میان است که با حضور دو ستاره مطرح یعنی برد پیت و جورج کلونی پخش می‌شود. متاسفانه در حال حاضر هیچ تاریخی برای عرضه این فیلم مشخص نشده است.

جزئیات اصلی این فیلم در حال حاضر مشخص نیست. با این حال حضور برد پیت ، جورج کلونی و جان واتس، می‌تواند این اثر را از همین حالا موفق جلوه دهد. در صورتی که امکان آن باشد، حتما این فیلم در بخش فیلم و سریال‌های اپل خوره قرار خواهد گرفت.

در برهه‌ای از زمان نتفلیکس، سونی، برادران وارنر، آمازون، آناپورنا پیکچرز و لاینزگیت به دنبال تصاحب این پروژه بودند اما طی یک رویداد نه چندان غیر معمول، اپل برنده شد. طبق این گزارش با وجود اینکه فیلم مطمئنا در آینده در اپل تی‌وی+ پخش می‌شود، اما بر روی پرده نقره‌ای هم خواهد رفت.

از طريق Variety
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.