آیفون ۱۳ پرو با قطعاتی از اولین نسل آیفون

کمپانی خاویار که به خاطر فروش آیفون‌های سفارشی با روکش طلا شناخته می‌شود، یک نسخه جدید از آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس رونمایی کرده که دارای طراحی الهام گرفته از قطعات اولین نسل آیفون و به نحوی ادای احترام به استیو جابز می‌باشد.

اکثر مدل‌های Caviar آیفون، در جواهر و فلزات گران بها غرق می‌شوند و به تعداد محدود تولید می‌گردند. با این حال مدل جدید سفارشی با روند همیشگی این کمپانی متفاوت است و خبری از زرق و برق معمول نیست. طراحان خاویار، طراحی قطعات اولین نسل آیفون را در بدنه آیفون ۱۳ پرو کار کرده‌اند.

آیفون سفارشی خاویار

قسمت بالایی آیفون سفارشی از تیتانیوم مورد استفاده در صنعت هوایی ساخته شده است. در قسمت پایین بدنه نیز که پوشش تیتانیوم و یک لایه آبکاری شده در خلاء (PVD) دارد، امضای هک شده استیو جابز دیده می‌شود.

همچنین بخوانید:

لوگوی اپل در پشت آیفون به عنوان قطعه‌ای از مادربرد اصلی است و تزئیات موجود کاملا از قطعات و عناصر فنی اولین نسل آیفون الهام گرفته شده‌اند.

۱۹ عدد از این آیفون خاص تولید می‌شود و در لبه کناری آن شماره نسخه درج می‌گردد. با این حال نسبت به بسیاری از محصولات خاویار قیمت کمی دارد و بابت داشتن آن‌ها باید ۶۹۹۰ دلار پرداخت کنید.

آیفون با امضای استیو جابز

اما این تنها مدل جدید خاویار نیست و اگر یک آیفون ۱۳ پرو کروم و مشکی با امضای استیو جابز مورد علاقه شما نیست، Caviar یک نسخه براق آیفون ۱۳ پرو/پرو مکس را با لوگوی ساخته شده از طلای ۱۸ عیار که در آن تیکه‌ای از یقی اسکی استیو جابز قرار دارد، به فروش می‌رساند. تولید این نسخه ساخته شده از طلا، به ۱۰ عدد محدود شده و هرکدام ۴۴۶۲۰ دلار قیمت دارند!

یقه اسکی استیو جابز

از طريق Caviar
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.