بهترین ویجت های آیفون و iOS برای بهره‌وری

با iOS 14 تغییرات زیادی در سیستم عامل آیفون رخ داد. App Library، سیری بازطراحی شده، رابط کاربری جدید تماس و … از جمله تغییرات iOS 14 بودند. یکی دیگر از تغییرات مهم iOS 14، امکان اضافه کردن ویجت‌ها در صفحه اصلی آیفون بود. ما قبلا به بررسی ویجت‌های مختلف که درصد باتری را نمایش می‌دهند پرداخته‌ایم و این بار می‌خواهیم بهترین ویجت‌ها در زمینه بهره‌وری را برای شما معرفی کنیم.

بهترین ویجت های منتشر شده برای آیفون و iOS

در این پست ما به ویجت برنامه‌های محبوب و یا کاربردی پرداخته‌ایم که می‌توانند کار کردن با آیفون را برای شما راحت‌تر و لذت بخش‌تر کنند.

۱. Gmail

ویجت Gmail برای آیفون

جیمیل محبوبترین سرویس ایمیل است. با iOS 14 اپل امکان تغییر برنامه‌های پیشفرض ایمیل و مرورگر را فراهم کرده است. پس شما می‌توانید Gmail را برای برنامه پیشفرض ایمیل انتخاب کنید و همچنین از ویجت کاربردی آن استفاده نمایید.

شما از ویجت جیمیل می‌توانید بدون باز کردن برنامه به جستجو، نوشتن و دیدن ایمیل‌ها مشغول شوید. همچنین با لمس طولانی روی ویجت به اطلاعات اکانت و امکان تغییر آن دسترسی پیدا می‌کنید.

دانلود Gmail

۲. Notion

ویجت Notion برای iOS

اگرچه نرم افزار Notion را به طور کلی دوست ندارم اما ویجت آن بسیار جالب است.شما می‌توانید ویجت Notion را در سایزهای مختلف اضافه کنید و صفحات مورد علاقه و همچنین اخیر را در این ویجت داشته باشید. برنامه Notion برای یادداشت برداری کاربرد دارد و از طریق ویجت، بدون باز کردن برنامه، می‌توانید صفحه مورد نظرتان را باز کنید یا یک یادداشت جدید ایجاد نمایید.

دانلود Notion

۳. SignEasy

ویجت SignEasy

برنامه SignEasy ساده‌ترین راه برای امضای اسناد در آیفون و آیپد است. امضای مدارک به صورت دستی زمان بر است. این برنامه کار شما را ساده می‌کند و شما می‌توانید با آن اسناد را مستقیما از آیفون امضا و ارسال کنید.

با استفاده از ویجت این برنامه می‌توانید یک سند را پین کنید و به راحتی از هوم اسکرین مستقیما به آن دسترسی داشته باشید.

دانلود SignEasy

۴. Drafts

ویجت Drafts برای اپل

برنامه Drafts ابزارهای مختلفی را برای یادداشت برداری سریع، ویرایش متون و اتوماسیون نوشتن به شما ارائه می‌دهد. Drafts یک لیست ویجت نسبتا طولانی به شما ارائه می‌دهد که در ۹ سایز مختلف قابل انتخاب هستند.

دانلود Drafts

۵. ClimaCell Weather Assistant

ابزارک ClimaCell Weather Assistant برای آیفون

برنامه ClimaCell یک اپلیکیشن ساده برای پیش بینی آب و هوا نیست. این برنامه به شما امکان تعریف محل کار و خانه رو می‌دهد و دما، پیش بینی برف و باران، شاخص کیفیت هوا و همچنین داده‌های ساعتی جزئیات آب و هوا را در ویجت نمایش می‌دهد. ویجت با قابلیت شیفت شب آیفون نیز کاملا هماهنگ است.

دانلود ClimaCell Weather Assistant

۶. Pedometer++

ابزارک Pedometer++

Pedometer یک برنامه گام شمار معروف است که روی عمر باتری تاثیر منفی چندانی ندارد و به سادگی می‌توانید تعداد گام‌های روزانه و هفتگی خود را کنترل نمایید. شما می‌توانید پیشرفت خود را از طریق برنامه، ویجت و یا اپلیکیشن اپل واچ مشاهده کنید. ویجت این برنامه نمودارهای جالب و کاربردی را ارائه می‌دهد.

دانلود Pedometer++

۷. PDF Expert

ابزارک PDF Expert برای iOS

PDF Expert می‌تواند اپلیکیشنی باشد که تمامی نیازهای شما در زمینه فایل PDF را برطرف کند. این برنامه دارای ویرایشگر قدرتمند فایل‌های PDF است و ویجت آن دسترسی به فایل‌های مورد علافه، پوشه‌ها و فایل‌‌های اخیر را آسان می‌کند.

دانلود PDF Expert

۸. Pocket

ابزارک Pocket برای اپل

برنامه Pocket می‌تواند یک ابزار مفید برای ذخیره مقالات جهت خواندن در آینده باشد. اما اغلب کاربران این برنامه به خصوص من، فراموش می‌کنیم که متون ذخیره شده را در آینده بخوانیم. ویجت برنامه Pocket این مشکل را رفع می‌کند و عنوان مقالات ذخیره شده را به شما نمایش می‌دهد. در این ویجت جالب‌ترین مقالاتی که توسط تیم توسعه دهنده برنامه جمع آوری شده‌ هم، نمایش داده می‌شوند.

داتلود Pocket

۹. TickTick

بهترین ویجت های بهره وری برای آیفون

برنامه TickTick یکی از بهترین‌ها در بخش بهره‌وری است. مدیریت کارها، تقویم، تایمر و … همگی در این برنامه حضور دارند. این برنامه دارای ویجت اختصاصی هم است که به شما کارهای باقی مانده را نشان می‌دهد. TickTick یک سرویس بین پلتفرمی است و در همه سیستم عامل‌های مطرح حضور دارد.

دانلود TickTick

۱۰. Fantastical

کاربردی ترین ویجت های آیفون و iOS

برنامه Fantastical را می‌توان بهترین برنامه تقویم شخص ثالث آیفون دانست. این نرم افزار سریعترین راه برای افزودن رویدادها و وظایف را ارائه می‌دهد. ویجت این برنامه هم کارهای آینده، روز فعلی و نمایه ماهانه تقویم را به شما نشان می‌دهد.

دانلود Fantastical

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.