کاهش سرعت شارژ اپل واچ سری ۷ با آپدیت watchOS 8.3

بسیاری از دارندگان اپل واچ سری ۷ بعد از آپدیت به watchOS 8.3، با شارژ دستگاه به مشکل خورده‌اند. این افراد گزارش کرده‌اند که ساعت هوشمند آن‌ها بعد از گذشت یک ساعت یا بیشتر، تنها چند درصد شارژ می‌شود! به نظر می‌رسد که مشکل در درجه اول مربوط به شارژرهای شخص ثالث است اما برخی از کاربران این مسئله را با شارژر اپل نیز داشته‌اند.

این مشکل باعث می‌شود که اپل واچ چند دقیقه بعد از اتصال به شارژر، شارژ را متوقف نماید. برداشتن اپل واچ از روی شارژر و قرار دادن دوباره آن، باعث می‌شود که مجدد چند دقیقه اپل واچ شارژ شود و این راه حل مناسبی نیست. راه حل دیگر نیز ریست اپل واچ است اما باز هم یک راهکار دائمی نمی‌باشد.

همچنین بخوانید:

این مسئله در انجمن پشتیبانی اپل و Reddit مطرح شده است. از آنجایی که اغلب شکایات مربوط به شارژرهای شخص ثالث هستند، احتمالا اپل با watchOS 8.3 تغییراتی را درباره شارژرهای غیر داده است.

این اولین باری نیست که دارندگان اپل واچ سری ۷ با مشکلات شارژ مواجه می‌شوند. چندی پیش نیز برخی از کاربران با سرعت شارژ اپل واچ مشکل داشتند که اپل با watchOS 8.1.1 به آن رسیدگی کرد. یکی از ویژگی‌های مهم اپل واچ سری ۷، سرعت شارژ سریع‌تر آن نسبت به اپل واچ‌های قبلی است. به ادعای اپل، این گجت ظرف ۴۵ دقیقه تا ۸۰ درصد شارژ می‌شود. اما ظاهرا این پیشرفت آنطور که باید رخ نداده و مشکلاتی را به همراه دارد.

احتمالا مانند watchOS 8.1.1، اپل یک به روزرسانی کوچک دیگر برای کاربران اپل واچ سری ۷ منتشر کند که این مسئله را رفع نماید

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.