اپل واچ سری ۷ : عمر باتری بهتر و صفحه نمایش با حاشیه‌های نازک‌تر

اپل احتمالا با اپل واچ سری ۷، بزرگترین بازطراحی ساعت هوشمند خود را رونمایی کند. گزارش جدیدی ادعا می‌کند که جدای از تراشه دو طرفه کوچکتر، اپل یک زبان طراحی جدید را با اپل واچ سری ۷ آغاز می‌کند و عمر باتری دستگاه نیز افزایش می‌یابد.

به عنوان بخشی از این زبان طراحی جدید، اپل حاشیه‌های صفحه نمایش را کوچکتر از نسل قبلی می‌کند. اپل واچ سری ۷ از فناوری اولترا واید بند و باتری بزرگتری بهره می‌برد. گزار ش منتشر شده از Economic Daily News بخشی از موارد گزارش بلومبرگ را بازگو می‌کند.

اپل هیچ سنسور سلامتی جدیدی به اپل واچ سری ۷ اضافه نمی‌کند. در عوض باتری بزرگتر و سایر پیشرفت‌ها، عمر باتری بیشتری را در اپل واچ سری ۷ به ارمغان می‌آورد.

افزایش عمر باتری اپل واچ، می‌تواند مورد استقبال کاربران قرار گیرد چون در حال حاضر اپل واچ در حدود ۱۸ ساعت عمر باتری دارد که در صورت استفاده از صفحه نمایش همیشه روشن و سایر ویژگی‌ها، عمر باتری کمتر هم می‌شود. بعید است که باتری بزرگتر بتواند شارژدهی ۳-۴ روزه را برای اپل واچ به همراه داشته باشد اما باید باز هم انتظار یک پیشرفت قابل توجه را داشته باشیم. اپل از زمان معرفی اولین اپل واچ، همیشه شارژدهی ۱۸ ساعته را برای ساعت خود ادعا کرده و انتظار برای پیشرفت باتری طولانی شده است.

اپل روی سنسورهای سلامتی جدید برای اپل واچ کار می‌کند، از جمله سنسور اندازه گیری قند خون به صورت غیر تهاجمی و سنسور اندازه گیری دمای بدن. با این حال این سنسورها هنوز آماده نیستند و در سال ۲۰۲۲ به اپل واچ جدید اضافه خواهند شد.

اپل همچنین روی نسخه کاوشگر یا ماجراجوی اپل واچ نیز کار می‌کند که در سال ۲۰۲۲ رونمایی می‌شود. این مدل اپل واچ با پوشش قوی‌تر همراه می‌باشد و برای استفاده در ورزش‌هایی مانند ماراتن استقامت، سنگ نوردی و … مناسب است.

از طريق Economic Daily News
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.