آبرسانی کافی به بدن با کمک اپل واچ

نوشیدن آب فراوان در هر روز، برای سلامتی ما ضروری است. جدیدترین ثبت اختراع اپل نشان می‌دهد که این کمپانی به دنبال راهی برای مانیتور هیدراته بودن بدن یا همان آبرسانی کافی، توسط اپل واچ است.

این حق اختراع که اندازه گیری هیدراته با ساعت نام دارد، در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا ثبت شده است. ورزشکاران از روش‌های مختلفی برای اندازه گیری آب بدن استفاده می‌کنند. اما روش‌های موجود یا به اندازه کافی دقیق تیستند یا باید از تست‌های یکبار مصرف استفاده نمود که مانیتور همیشگی می‌تواند هزینه بالایی داشته باشد.

روش شرح داده شده در حق اختراع اپل به صورت غیرتهاجمی است و به گفته این کمپانی دقیق می‌باشد. همچنین این ویژگی با سایر قابلیت‌های گسترده تناسب اندام در اپل واچ ادغام می‌گردد.

همچنین بخوانید:

اپل واچ ردیابی هیدراته بودن بدن را می‌تواند در فواصل زمانی منظم انجام دهد. در نهایت داده‌ها از طریق الگوریتم‌های تعریف شده به دست کاربر می‌رسد و در تمرین‌ها بسیار کمک می‌کند.

هیدراته بودن بدن یک عامل مهم سلامتی است. به طور معمول کم آبی بر عملکرد بدن تاثیر منفی می‌گذارد و می‌تواند منجر به مواردی مانند گرما زدگی، هیپوناترمی، خستگی، کما و حتی مرگ شود. حضور یک سنسور جدید برای اندازه گیری آبرسانی به بدن در اپل واچ، قطعا با استفبال گسترده‌ای روبرو می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.