اپل در حال آزمایشی آیپد با صفحه نمایش بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ است

طبق گزارش منتشر شده، اپل در حال آزمایش طرح‌های آیپد با نمایشگر بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ است. در حال حاضر بزرگترین سایز آیپد که برای آیپد پرو است ۱۲.۹ اینچ می‌باشد.

مارک گورمن از بلومبرگ د ر اعای خود گفته که، حتی اگر اپل تصمیم بگیرد روی صفحه نمایش بزرگتر کار کند، این تغییر چند سال دیگر به دست کاربران می‌رسد. افزایش اندازه صفحه نمایش هنوز نهایی نشده و اپل درباره عرضه آیپد با صفحه نمایش بزرگتر فکر می‌کند.

گورمن می‌گوید که نمایشگر بزرگتر در آیپد، مرز بین آیپد و مک بوک را بیشتر تار خواهد کرد. صفحه نمایش بزرگتر می‌تواند به بهبود مولتی تسکینگ در آیپد نیز کمک کند.

اپل طی سال‌ها به آرامی اندازه صفحه نمایش آیپدها را افزایش داده است. آیپد اصلی با صفحه نمایش ۹.۷ اینی عرضه شد و بعدها این اندازه به ۱۰.۵ و سپس ۱۱ اینچ رسید.

گفته می‌شود که اپل روی یک زبان طراحی جدید برای آیپد پرو ۲۰۲۲ کار می‌کند. به عنوان بخشی از این طراحی جدید، این شرکت در پشت آیپد پرو ۲۰۲۲ از شیشه استفاده خواهد کرد. همچنین اپل در حال بررسی اضافه کردن شارژر بی‌سیم مبتنی بر MagSafe و شارژ بی‌سیم معکوس به آیپد ۲۰۲۲ است.

در گزارشات آمده است که اپل در اواخر سال جاری میلادی یک آیپد مینی با حاشیه‌های کوچکتر صفحه نمایش را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت قصد دارد دکمه هوم را از این دستگاه حذف کند و تاچ آیدی را نیز مانند آیپد ایر ۲۰۲۰، به دکمه پاور منتقل نماید. آیا به نظر شما عرضه آیپد بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ کار منطقی است و با استقبال کاربران مواجه می‎شود؟

از طريق بلومبرگ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.