اپل در حال آزمایش چند نمونه اولیه از آیفون انعطاف پذیر است

یکی از افشاگران معروف که با نام کاربری Dylandkt در توییتر شناخته می‌شود، ادعا نموده که اپل در حال حاضر چند نمونه اولیه آیفون انعطاف پذیر را تست می‌کند. با این حال ممکن است این محصول به این زودی به دست مصرف کنندگان نرسد، چون اپل نگران بالغ نبودن فناوری صفحه نمایش انعطاف پذیر و بازار بالقوه برای این گوشی‌ها می‌باشد.

در یک رشته توییت این افشا کننده گفته که اپل در حال توسعه دستگاهی برای آینده است اما مشکلاتی در زمینه صفحه نمایش انعطاف پذیر وجود دارد. این کمپانی باید در انتقال از پنل اولد به صفحه نمایش انعطاف پذیر، سازش‌های زیادی را انجام دهد.

اپل قطعا در حال بررسی دقیق بازار گوشی‌های هوشمند تاشو است تا اطمینان حاصل کند اگر زمانی وارد میدان شد، شانس مبارزه دارد. سازنده آیفون همچنین نگران است تا زمانی که به محصول نهایی برسد، این گوشی‌ها در بازار منسوخ شوند. اپل می‌خواهد مطمئن شود طراحی گوشی تاشو نسبت به طراحی فعلی پس رفت نیست.

همچنین بخوانید:

نگرانی‌های اپل بی‌اساس نیستند، چون گوشی‌های انعطاف پذیر قطعات متحرک بیشتری دارند که یک نقطه ضعف مهم محسوب می‌شود. همچنین صفحه نمایش آن‌ها در معرض فرسودگی است و احتمالا به اندازه گوشی‌های هوشمند معمولی دوام نمی‌آورند.

شایعات قبلی در مورد آیفون انعطاف پذیر ادعا می‌کردند که اپل انتظار دارد، در سال ۲۰۲۳ حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیون آیفون تاشو را عرضه کند و سامسونگ نیز مسئول تولید پنل صحفه نمایش آن است. اوایل سال جاری مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل ادعا نمود که آیفون تاشو با صفحه نمایش ۷.۵ تا ۸ اینچی همراه است. او گفت که اپل به لطف اکو سیستم خود، یک مزیت رقابتی دارد.

به طور خلاصه Dylandkt معتقد است که اپل مدتی دیگر منتظر می‌ماند و شرایط رقبا را مشاهده می‌کند . آیا شما فکر می‌کنید که اپل یک آیفون با صفحه نمایش تاشو معرفی می‌کند و آیا اصلا این نمونه های اولیه آیفون انعطاف پذیر وجود خارجی دارند؟ نظرات خود را در پایین همین مطلب با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

از طريق توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.