تجربه کار در تیم طراحی اپل ؛ تصاویری از داخل اپل پارک

تیم طراحی اپل تصاویری را از داخل مقر این کمپانی منتشر کرده و ما برای اولین بار، یک دید نزدیک به داخل اپل پارک همراه با تیم طراحی این کمپانی داریم. تیم طراحی اپل از این محل بسیار راضی می‌باشد و محیط آن را ساده و راحت توصیف نموده است.

اتاق کار اپل

Evans Hankey مدیر ارشد طراحی صنعتی اپل و Alan Dye مدیر ارشد رابط انسانی اپل، در مصاحبه اخیر خود از مقر جدید اپل که چند سال پیش به بهره برداری رسید، قدردانی کرده‌اند.

همچنین بخوانید:

طراحی داخلی مقر اپل

تیم طراحی اپل سه سال پیش به اپل پارک نقل مکان کردند تا با سایر اعضای مهم اپل، در یک مکان باشند. اگرچه آن‌ها به هدف خود رسیدند اما Hankey و Dye می‌گویند که این فرآیند بیش از آن چیزی که در ابتدا پیش بینی میشد، طول کشید. تصویر زیر از دو مدیر ارشد تیم طراحی اپل می‌باشد.

مدیران ارشد تیم طراحی اپل

اپل مدت‌ها است که به خاطر محرمانه نگه داشتن محصولات و برنامه‌های آتی، شناخته می‌شود؛ به خصوص در مورد آنچه که در اپل پارک رخ می‌دهد.

تیم طراحی صنعتی اپل

تا کنون جلسات، گفتگوها و فرآیندهای طراحی که در این مقر اتفاق می‌افتند، مخفیانه باقی می‌ماندند و اگر کارمندی خلاف این کار را انجام دهد، می‌تواند به قیمت از دست دادن کارش تمام شود.

ما قبل از این تصاویر، ذهنیت چندانی از مخیط داخلی اپل پارک نداشتیم. با وجود اینکه تعداد تصاویر منتشر شده محدود می‌باشد، اما باز هم برای یک درک سطحی کافی است. مشخصا تصاویر برای نشان دادن بخش‌های جذاب اتاق‌های طراحی اپل منتشر شده‌اند و شاید بتواند آغازی برای ارائه تصاویر بیشتر از سایر مکان‌های اپل پارک باشد.

تصاویری از داخل اپل پارک

وقتی که به محیط داخلی اپل پارک نگاه کنید، قطعا به یاد اپل استورهای سرتاسر جهان میفتید چون المان‌های مشترکی در این میان وجود دارند. میزهای چوبی، سطوح شیشه‌ای و شلوغی حداقلی، از مولفه‌های اصلی محیط داخلی اپل پارک هستند. اتاق‌هایی با رنگ‌های عالی برای چشم ،در عین حال بسیار حرفه‌ای و کار محور در سرتاسر اپل پارک دیده می‌شوند.

عکس از مقر اصلی اپل

اتاق‌های مختلفی در این تصاویر دیده می‌شوند، از سالن‌های کنفرانس بزرگ تا آزمایشگاه‌های کوچک. نظر شما در مورد این تصاویر چیست؟

تیم طراحی اپل

تصویری از داخل اپل پارک

از طريق Wallpaper*
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.