عرضه watchOS 8.3 و tvOS 15.2 با ویژگی‌های جدید

اپل به روزرسانی‌های جدیدی را برای سیستم عامل اپل واچ و اپل تی‌وی منتشر کرده است. اگر دارای اپل واچ سری ۳ یا بالاتر و اپل تی‌وی ۴K یا اپل تی‌وی HD هستید، می‌توانید آپدیت watchOS 8.3 و tvOS 15.2 را برای دستگاه‌های خود دریافت نمایید.

ویژگی‌های جدید و تغییرات watchOS 8.3

در watchOS 8.3 یک باگ در برنامه Mindfulness رفع شده که به ساعت اجازه می‌داد در یک جلسه، نوتیفیکیشن‌ها را ارسال کند.

با این به روزرسانی همچنین اپل واچ از اشتراک ویس اپل موزیک پشتیبانی می‌کند و کاربران با پرداخت ۴.۹۹ دلار در ماه، می‌توانند با سیری به اپل موزیک دسترسی داشته باشند.

با watchOS 8.3 اپل واچ شما از ویژگی App Privacy Report بهره می‌برد. این قابلیت جزئیات مربوط به فعالیت اپلیکیشن‌ها و داده‌هایی که جمع آوری کرده را در اپل واچ نمایش می‌دهد. این آپدیت همچنین Assistive Touch را به اپل واچ سری ۴ و سری ۵ اضافه می‌کند.

تغییرات رخ داده در آپدیت tvOS 15.2

به روزرسانی tvOS 15.2 عملکرد و ثبات سیستم عامل را بهتر می‌کند و چند ویژگی جدید را نیز به همراه دارد. این سیستم عامل با Photos Memories همراه است، یک رابط تعاملی جدید برای برنامه Photos. با Photos Memories می‌توانید تصاویر خود را در تلوزیون به شیوه‌ی جدیدی مشاهده کنید. می‌توانید انیمیشن‌ها، سبک انتقال و کلاژهای جدید را برای تصاویر خود انتخاب کنید. کاربران اپل موزیک پیشنهادهایی را بر اساس لیست‌ها و محتوای موجود در تصاویر و ویدیوها دریافت می‌کنند.

با آپدیت tvOS 15.2 همچنین برنامه اپل تی‌وی دارای بخش فروشگاهی است که با آن می‌توانید به مرور، خرید و اجاره فیلم و سریال‌ها مشغول شوید. این به روزرسانی پلن اپل موزیک ویس را نیز به اپل تی‌وی شما اضافه می‌کند.

سیری اکنون از زبان‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند و تصاویر پانامورای هوایی از ایسلند و اسکاتلند به عنوان محافظ صفحه نمایش اضافه شده‌اند.

از طريق PhoneArena
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.