ویدیو آموزشی: چگونه تشخیص افتادن و چک کردن سلامت قلب اپل واچ را فعال کنیم؟

اپل به تازگی دو ویدیو آموزشی برای اپل واچ سری ۴ منتشر کرده است. ویدیو اول درباره قابلیت تشخیص افتادن است. با فعال بودن این قابلیت، اگر صاحب اپل واچ سری ۴ به زمین بیفتد دستگاه با پخش آلارم افراد نزدیک را خبردار می‌کند. اگر دستگاه تشخیص دهد که فرد می‌تواند حرکت بکند دو گزینه را در صفحه نمایش می‌دهد؛ تماس با خدمات اضطراری یا رد هشدار. اگر ساعت تشخیص دهد که فرد تکان نمی‌خورد بعد از یک دقیقه با خدمات اضطراری تماس می‌گیرد.

برای فعال کردن قابلیت Fall Detection _تشخیص افتادن_ برنامه اپل واچ را روی آیفون خود باز کنید و بر روی Emergency SOS بزنید. در این صفحه گزینه Fall Detection را فعال کنید. رویه فعال کردن این قابلیت در ویدیو بالا نیز قابل مشاهده است.

در ویدیو دوم نحوه فعال کردن ویژگی است که جان افراد زیادی را در طی این سال‌ها نجات داده است. این قابلیت فعالیت قلب شما را در نظر می‌گیرد. علاوه بر زیر نظر گرفتن تپش قلب، اپل واچ ۴ دارای الکتروکاردیوگرام است و می‌توان ریتم غیر طبیعی قلب را نیز تشخیص دهد که در گذشته به آن پرداخته‌ایم.

برای فعال کردن این قابلیت‌ها به برنامه اپل واچ در آیفون خود بروید. صفحه را به پایین بکشید تا به Heart برسید و آن را انتخاب کنید. در این صفحه Set Up Irregular Rhythm Notifications را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید دو گزینه High Heart Rate برای ضربان قلب بالاتر از حد نرمال و Low Heart Rate برای ضربان قلب پایین‌تر از حد نرمال را فعال کنید. ویدیو آموزشی این کار را نیز می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.