تبیغات اپل برای مک ” پشت موسیقی “

اپل به تازگی ویدیو تبلیغاتی را برای مک به عنوان ” پشت موسیقی ” در کانال یوتیوب خود در انگلیس منتشر کرده که نشان می‌دهد هنرمندان از مک برای تولید موسیقی استفاده می‌کنند. همچنین یک صفحه جدید به وب سایت اپل در انگلیس اضافه شده است که با همین عنوان می‌باشد و به این تبلیغات ویدیویی ارتباط دارد.

اپل در وب سایت خود به ترجیح هنرمندان برای استفاده از مک برای تولید موسیقی و برنامه‌های موفق خود در این زمینه همانند GarageBand و Logic Pro X پرداخته است. نرم افزار Logic Pro X یک ابزار کاملا حرفه‌ای است که مک شما را به یک استدیو کاملا مجهز تبدیل می‌کند و دارای کتابخانه غنی از صداها، ایستگاه رادیویی و … است که ابزارهای پیشرفته‌ای را در اختیار هنرمندان برای ویرایش و تولید آهنگ قرار می‌دهد.

فصل جشنواره موسیقی انگلیس در حال آغاز است و اپل با در نظر گرفتن جو حاکم در این کشور، ویدیو تبلیغاتی خود با عنوان پشت موسیقی را منتشر کرده است. این مسئله بر کسی پوشیده نیست که اکثر نوازندگان، سازندگان و هنرمندان مک و ابزارهای جانبی آن را برای کار خود ترجیح می‌دهند چون سطح کاری که مک ارائه می‌دهد بسیار بالاتر از ویندوز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.