آیفون ۱۳ بدون بریدگی صفحه نمایش (ناچ) در سریال Ted Lasso !

یکی از سریال‌های محبوب اپل تی‌وی+ کمدی Ted Lasso است که ما آن را هر هفته در اپل خوره به شما ارائه می‌دهیم. شخصیت اصلی این سریال جیسون سودیکس است. لاسو یک مربی فوتبال می‌باشد که تیم ویچیتا شوکر را به قهرمانی NCAA Division II رساند. او برای مربیگی AFC Richmond در لیگ برتر انگلیس استخدام می‌شود.

در حال حاضر فصل دوم این سریال در حال پخش می‌باشد و برای فصل سوم نیز تمدید شده است. اما این‌ها اخبار تازه‌ای نیستند و نکته مهم در قسمت ششم فصل دوم این سریال است. کاربران در توییتر گزارش کردند که آیفون ۱۳ در این قسمت از سریال نمایش داده می‌شود. دوبار در این قسمت یک آیفون با رابط کاربری معمولی نمایش داده می‌شود که خبری از بریدگی صفحه نمایش یا همان ناچ در آن نیست.

آیفون 13 در سریال Ted Lasso

ناچ کذائی اولین بار با آیفون X ظاهر شد که طبق شایعات متعدد، اپل در سری آیفون ۱۳ اندازه آن را کاهش خواهد داد. انتظار می‌رود که اپل در آینده با قرار دادن سنسورهای فیس آیدی زیر صفحه نمایش یا بازگشت به تاچ آیدی و ادغام آن با دکمه پاور، این بریدگی را حذف کند.

احتمال دارد که بریدگی صفحه نمایش در جریان ادیت سریال از بین رفته باشد. بعید است که چند هفته مانده به رویداد معرفی سری آیفون ۱۳، اپل چنین خبر بزرگی را در یک سریال تلوزیونی لو دهد. اگر خیلی تصویر را زوم کنیم شاید بتوان متوجه افکت دیجیتالی به وجود آمده بر اثر ادیت شد.

یک تصویر از پشت آیفون نیز در این قسمت نمایش داده می‌شود که می‌تواند بر دستکاری شدن دو صحنه دیگر مهر تاییدی باشد. ماژول دوربینی که در این صحنه به چشم می‌خورد، شبیه به چیزی است که ما در آیفون ۱۱ دیده‌ایم و ظاهرا خبری از آیفون ۱۳ بدون ناچ نیست.

آیفون 13 بدون بریدگی صفحه نمایش در سریال تد لاسو

در حالی که ما اعتقاد نداریم آیفون ۱۳ در سریال Ted Lasso نمایش داده شده باشد، اما می‌توان اندکی امیدوار بود. شاید هم به عمد این کار را کرده‌اند تا این سریال بیش از پیش دیده شود!

از طريق توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.