خرید انبوه قطعات آیفون ۱۳ توسط اپل

با توجه به اینکه به زودی تولید انبوه آیفون ۱۳ آغاز می‌شود، اپل شروع به خرید قطعات مورد نیاز از تامین کنندگان کرده است.

به گزارش دیجی تایمز، انتظار ‌می‌رود Cyntec که تامین کننده چوک‌های برق آیفون است، درآمدش در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ حدود ۲۵ درصد نسبت به سال گذشته رشد کند. در این گزارش آمده است که اپل در سه ماهه سوم سال جاری میلادی، سفارشات بیشتری را از Cyntec تهیه می‌کند چون آیفون‌های بیشتری امسال از باند mmWave پشتیبانی می‌کنند و اپل نیاز به چوک بیشتری دارد.

اپل معمولا در اواخر شهریور ماه، آیفون‌های جدید را عرضه می‌کند. سال گذشته به خاطر شیوع ویروس کرونا یک استثناء بود. با وجود تعطیلی کارخانه‌ها و سایر مشکلاتی که کرونا به وجود آورده بود، اپل از برنامه تولید آیفون ۱۲ عقب ماند. اما ظاهرا شرایط امسال تحت کنترل است و خرید انبوه قطعات آیفون ۱۳ نشان می‌دهد که احتمالا همان اواخر شهریور ماه شاهد عرضه آیفون جدید در بازار خواهیم بود.

طبق اخبار، شایعات و طرح‌های منتشر شده، سری آیفون ۲۰۲۱ بسیار شبیه به سری آیفون ۱۲ خواهد بود. خانواده آیفون ۱۳ ضخیم‌تر از نسل قبلی هستند تا باتری بزرگتری را در خود جای دهند. از سایر انتظارات برای نسل بعدی آیفون می‌توان به بهبود کیفیت دوربین، تراشه قدرتمند A15 و استفاده از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی در مدل‌های پرو اشاره داشت.

از طريق DigiTimes
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.