اپل به دنبال ساخت کنسول بازی قابل حمل مانند نینتندو سوییچ است

طبق گزارش یک انجمن کره‌ای، اپل در حال ساخت یک کنسول قابل حمل مانند نینتندو سوییچ با پردازنده گرافیکی قدرتمند و پشتیبانی از ردیابی اشعه است.

پس از ایرتگ، ظاهرا اپل به سراغ یک گروه جدید محصولات رفته است. یک پست جدید در انجمن کره‌ای Clién ادعا کرده که اپل در حال توسعه یک کنسول بازی قابل حمل جدید است.

طبق این پست، کنسول بازی اپل از تراشه‌های شناخته شده سری A و M بهره نمی‌برد. این تراشه مخصوص کنسول اپل خواهد بود و از یک پردازنده گرافیکی قدرتمند و پشتیبانی از ردیابی اشعه بهره می‌برد.

علاوه بر این، گفته می‌شود که اپل در حال مذاکره با سازندگان صاحب نام دنیای بازی است. در این پست از Ubisoft به عنوان یکی از توسعه دهندگان مورد نظر اپل برای توسعه عناوین بازی اختصاصی نام برده شده است. Ubisoft سازنده عناوین معروفی همچون سری Assassin’s Creed، سری Far Cry و Watch Dogs است.

هنوز مشخص نیست که این کنسول بازی شبه نینتندو سوییچ اپل ، آیا از اپل آرکید پشتیبانی می‌کند یا خیر. البته اپلی که ما می‌شناسیم باید پشتیبانی از اپل آرکید هم در این کنسول بازی شاهد باشیم.

از سوی دیگر گفته می‌شود اپل در حال ساخت یک اپل تی‌وی جدید مخصوص بازی است. اپل تی‌وی ۴K جدید با پشتیبانی از اپل آرکید و کنترلرهای شخص ثالث عرضه شد. البته A12 تراشه این محصول است که برای بازی در حال حاضر ایده آل نیست.

نظر شما در مورد این محصول چیست؟ آیا کنسول بازی مشابه نینتندو سوییچ که ساخته اپل باشد را خریداری می‌کنید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.