اپل ۲۰۲۲ : اپل واچ مقاوم، هدست واقعیت ترکیبی، مک پرو با تراشه سری M و …

اپل در سال ۲۰۲۱ از نظر عرضه محصولات، سال معمولی را پشت سر گذاشت و سری آیفون ۱۳، آیمک ۲۴ اینچی و مک بوک پروهای M1 Pro/Max برجسته‌ترین آن‌ها بودند. با این حال سال ۲۰۲۲ برای اپل از نظر عرضه محصولات شلوغ باشد و برخی محصولات جدید و تغییرات عمده را شاهد باشیم.

طبق خبرنامه بلومبرگ، اپل چندین محصول بزرگ را در سال آینده میلادی روانه بازار می‌کند. این محصولات شامل یک مک بوک ایر بازطراحی شده با تراشه جدید M2، یک آیمک پیشرفته جدید که بالاتر از مدل ۲۴ اینچی فعلی قرار می‌گیرد، ایرپاد پرو ۲ و سه مدل جدید اپل واچ می‌باشد. جدا از عرضه نسخه جدید اپل واچ SE، یک نوع اپل واچ مقاوم نیز از سوی اپل معرفی و عرضه می‌گردد.

ما شاهد سری آیفون ۱۴ نیز خواهیم بود که تغییرات زیادی به همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به طراحی جدید، سیستم خنک کننده بهبود یافته و … اشاره داشت. همچنین انتظار می‌رود اپل در سال ۲۰۲۲ یک نسخه جدید از آیفون SE با پشتیبانی از ۵G را رونمایی کند.

آیپد پرو نیز با تراشه‌های سریع‌تر، طراحی به روز شده با پشت شیشه‌ای و پشتیبانی از شارژ بی‌سیم مبتنی بر مگ سیف رونمایی می‌گردد. آیپد ایر و آیپد ۱۰.۲ اینچی معمولی نیز در سال ۲۰۲۲ به روز می‌شوند. مک بوک ایر، مک بوک پرو و مک مینی نیز با تراشه‌ سریع‌تر و پورت‌های بیشتر همراه خواهند بود. مک پرو با پردازنده اینتل نیز با یک مک پرو با تراشه اختصاصی اپل و شاسی کوچکتر جایگزین می‌گردد.

در سال ۲۰۲۲ اپل می‌تواند هدست واقعیت ترکیبی خود را معرفی کند، اگرچه طبق شایعات این محصول چند ماه بعد و در سال ۲۰۲۳ روانه بازار می‌گردد.

انتظار می‌رود که آیپد پرو جدید، آیفون SE با ۵G، و ایرپاد پرو در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ عرضه شود. پس از آن آیمک و مک مینی جدید عرضه می‌گردند. سری آیفون ۱۴ و مک پرو نیز به ترتیب در سپتامبر و اکتبر ۲۰۲۲ رونمایی خواهند شد.

درست است که بلومبرگ و مارک گورمن که مسئول این خبرنامه است سابقه خوبی در افشای اطلاعات مربوط به اپل دارند، اما به خاطر کمبود نیمه هادی‌ها ممکن است برنامه زمانی اپل تغییر کند.

از طريق Power On
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.