تولید آیفون ۱۳ به صورت آزمایشی در هند آغاز شد

اپل اکنون تولید آزمایشی آیفون ۱۳ را در کارخانه فاکسکان در نزدیکی چنای هند آغاز کرده تا ظرفیت تولید آیفون در این کشور را افزایش دهد. سازنده آیفون انتظار دارد تا ۲ ماه دیگر تولید انبوه آیفون ۱۳ در این کارخانه آغاز گردد.

طبق گزارشات، اپل پس از آنکه توانست در بحران جهانی نیمه رسانا، تراشه‌ی مورد نیاز خود را تهیه کند، برای تولید آیفون ۱۳ در هند برنامه ریزی کرد. این امر حضور اپل را در بازار هند و عرضه در بازار جهانی را تقویت می‌نماید، چون حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد تولید آیفون در هند، به صادرات اختصاص دارد.

هفتاد درصد از کل گوشی‌های هوشمندی که اپل در هند می‌فروشد، در خاک همین کشور تولید شده است. آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱ هر دو در یک کارخانه واقع در نزدیکی چنای تولد می‌شوند و آیفون SE در کارخانه ویسترون در شهر بنگلور تولید می‌گردد.

همچنین بخوانید:

غول کوپرتینویی قصد دارد تمام گوشی‌های هوشمند پر فروش خود را در داخل این کشور تولید کند. وقتی صحبت از سری آیفون ۱۳ باشد، آیفون ۱۳ پر فروش‌ترین دستگاه اپل در هند است که می‌تواند دلیل اولین محصول تولیدی از این سری، در سرزمین عجایب باشد. با وجود اینکه آیفون ۱۳ مینی ارزان‌تر می‌باشد، اما آیفون ۱۳ در هند فروش بهتری داشته است.

اپل مدل‌های پرو آیفون ۱۳ را در این تولید نمی‌کند و از سایر کشورها وارد می‌کند. به همین خاطر گمرکی زیادی شامل آن‌ها می‌شود و قیمت آن‌ها به طور قابل توجهی در مقایسه با آیفون ۱۳ معمولی بالا می‌رود.

از طريق The Economic Times
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.