زمان معرفی و عرضه آیفون ۱۳ : ۲۳ شهریور و ۲ مهر

دان ایوز، تحلیلگر ودبوش، اطلاعاتی را از زمان معرفی و عرضه سری آیفون ۱۳ منتشر کرده است. او در گذشته نیز گزارشی از ویژگی‌های سری آیفون ۱۳ داد که در آن به ظرفیت ۱ ترابایتی و حضور سنسور LiDAR در تمامی مدل‌ها اشاره داشت. او همچنین مانند سایر منابع به حضور صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی معتقد است. علاوه بر این گفته شده که باتری آیفون سری ۱۳ نسبت به نسل قبلی کمی بزرگتر می‌شود اما چه زمانی باید منتظر معرفی و عرضه آن باشیم؟

زمان  عرضه و معرفی آیفون ۱۳

  • رویداد معرفی آیفون ۱۳ :  ۱۴ سپتامبر مصادف با ۲۳ شهریور
  • زمان عرضه آیفون ۱۳ : ۲۴ سپتامبر مصادف با ۲ مهر

طبق یادداشت آقای ایوز، اپل رویداد معرفی سری آیفون ۱۳ را در هفته سوم سپتامبر برگزار می‌کند. با یک نگاه به تقویم مشخص می‌شود که سه شنبه، ۱۴ سپتامبر، تاریخ احتمالی رویداد معرفی آیفون ۱۳ است.

پیش سفارش نیز از ۱۷ سپتامبر یعنی ۲۶ شهریور ماه آغاز می‌شود و عرضه ده روز بعد از معرفی، در ۲ مهر ماه آغاز می‌گردد. اپل معمولا رویه معرفی در سه شنبه و اولین عرضه در جمعه را اجرایی می‌کند.

طبق منابع آقای ایوز در زنجیره تامین اپل در آسیا، اپل روی سری آیفون ۱۳ به عنوان پرفروش‌ترین سری آیفون سرمایه گذاری می‌کند. طبق پیش بینی‌های صورت گرفته اپل در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون فروش آیفون‌های جدیدش را تجربه خواهد کرد.

گفته می‌شود که سفارشات اولیه آیفون ۱۳ برای سه ماهه بعدی نسبت به آیفون ۱۲، حدود ۲۰ میلیون بیشتر است. بنابراین ساکنین کوپرتینو به نسل بعدی آیفون خود خیلی امیدوار هستند!

از طريق Barrons
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.