استخدام مهندسان برای کار روی ۶G توسط اپل

اپل استخدام مهندسان برای کار روی شبکه‌های ۶G موبایل را آغاز کرده است. این کمپانی لیست مشاغل مختلف خود در دره سیکون و سن دیگو را برای کار روی ۶G به مهندسان ارسال کرده است.

در این لیستِ شغلی آمده است؛ افرادی که استخدام می‌گردند روی شبکه بی‌سیم ۶G کار خواهند کرد. استاندارد شبکه موبایلی ۶G هنور تکمیل نشده است و مهندسان مشغول به آن در اپل، شانس این را دارند که با سایر متخصصین این حوزه همکاری داشته باشند. اپل سال گذشته میلادی به اتحادیه‌ای پیوست که روی تنظیم استاندارد ۶G و سایر فناوری‌های تلفن همراه کار می‌کند.

شما یک فرصت منحصر به فرد و رضایت بخش برای ساخت فناوری بی‌سیم نسل بعد دارید که تاثیر بسزایی بر محصولات آینده اپل خواهد داشت. در این نقش شما در مرکز یک گروه تحقیقاتی پیشرفته خواهید بود که مسئول ایجاد فناوری دسترسی رادیویی در دهه آینده است.

افرادی که برای این سمت‌ها استخدام می‌شوند مشغول به تحقیق و طراحی در مورد نسل بعدی سیستم ارتباطی بی‌سیم (۶G) خواهند بود و در مجامع صنعتی/تحقیقاتی شرکت می‌کنند.

قسمتی از آگهی استخدام اپل

اپل در آخرین نسل آیفون پشتیبانی از ۵G را به محصولات خود اضافه کرد. این کمپانی در حال حاضر از مودم کوالکام برای این کار استفاده می‌نماید اما روی مودم ۵G خود نیز کار می‌کند. پیش بینی می‌شود که تا سال ۲۰۲۲، اپل شروع به استفاده از مودم ۵G خود در داخل آیفون و آیپد کند.

فناوری ۶G چند سال تا عرضه عمومی فاصله دارد زیرا باید ابتدا مشخصات آن نهایی شود سپس به مرحله پیاده سازی می‌رسد. به طور مثال ۵G چندین سال پیش مشخصات آن تایید شد اما هنوز هم در بسیاری از نقاط دنیا پوشش مناسبی ندارد.

از طريق بلومبرگ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.