آیفون انعطاف پذیر در سال ۲۰۲۵ و توسعه یک نوت بوک تماما تاشو

طبق گزارش جدید منتشر شده، اپل برنامه‌های خود برای عرضه آیفون تاشو را تا سال ۲۰۲۵ به تعویق انداخته است. با این حال غول کوپرتینویی همچنان به لپ‌تاپ‌های انعلاف پذیر علاقمند است.

بر اساس داده‌های منابع در زنجیره تامین، راس یانگ ادعا کرده که اپل برنامه‌های خود برای آیفون تاشو را تا سال ۲۰۲۵ به تعویق انداخته است، که دو سال بیشتر از آخرین زمان اعلام شده از سوی تحلیلگران می‌باشد. در این گزارش گفته شده که اپل برای ورود به بازار گوشی‌های هوشمند تاشو «به نظر نمی‌رسد عجله داشته باشد».

این گزارش می‌افزاید که اپل در حال مذاکره با تامین کنندگان برای نوعی نوت‌بوک تاشو است. این نوع محصولات برای تبدیل شدن به بازیگر اصلی، سال‌ها زمان نیاز دارند. اما طبق گزارشات کمپانی کوپرتینویی به دنبال یک نوت بوک انعطاف پذیر با صفحه نمایش ۲۰ اینچی است. به گفته یانگ، ساخت یک نوت بوک تاشو می‌تواند دسته بندی محصول جدیدی را برای اپل ایجاد کند و به یک محصول قابل اعتماد با کاربری دوگانه تبدیل شود. وی پیشنهاد می‌کند که این دستگاه در حالت تا شده  می‌تواند یک نوت‌بوک با کیبورد کامل باشد و زمانی که باز است، به عنوان یک صفحه نمایش یا کیبورد استفاده گردد.

همچنین بخوانید:

یانگ معتقد است که این نوت بوک تمام لمسی تاشو با رزولوشن ۴k یا بالاتر همراه است. با این حال به گفته این تحلیلگر، عرضه آن در سال ۲۰۲۵ یا حتی بعد از آن رخ می‌دهد. وی افزود که توسعه چنین محصولی «خبر خوبی» برای صنعت نمایشگرهای تاشو می‌باشد.

لازم به ذکر است که این اولین باری نیست ما در مورد نوت‌بوک با صحفه نمایش تاشو شنیده‌ایم. کمپانی سامسونگ در نمایشگاه CES 2020 محصول مشابهی را به نمایش گذاشت. این طرح مفهومی سامسونگ Flex Note نام دارد و یک صفحه نمایش تاشو را در قالب نوت‌بوک بدون کیبورد و ترکپد ترسیم می‌کند. البته سامسونگ هنوز چنین محصولی را عرضه نکرده و صرفا در حد طرح مفهومی مانده است. آیا فکر می‌کنید که اپل در سال‌های آینده یک آیفون یا نوت‌بوک تاشو عرضه می‌کند؟ نظرات خود را در ادامه با ما به اشتراک بگذارید.

از طريق DSCC
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.