اپل از دوربین بدن پلیس‌ها برای جلوگیری از درز اطلاعات استفاده می‌کند!

گفته می‌شود برخی از تیم‌های مشغول در اپل، مجبور به استفاده از دوربین هایی که روی بدن نصب می‌شود، هستند. این دوربین‌ها اغلب برای پلیس‌ها و نگهبانان استفاده می‌شود.

تمام کارکنان اپل مجبور به استفاده از این دوربین‌ها نیستند. فقط تیم‌هایی که روی محصولات آینده اپل و پروژه‌های سری این کمپانی کار می‌کنند، باید از دوربین بدن استفاده نمایند. اقدام امنیتی جدید اپل، چند هفته است که اجرایی شده و واکنش اپل به درز اطلاعات نسبتا زیاد در مورد محصولات آینده می‌باشد.

اپل اخیرا یک اظهارنامه حقوقی را در چین برای منتشر کنندگان اطلاعات محصولات عرضه نشده و آینده، ارسال کرده است. اپل در این اظهارنامه گفته که چنین کاری می‌تواند یک مزیت غیرمنصفانه را به رقبا بدهد و مشتریان را گمراه نماید.

همچنین بخوانید:

به نظر می‌رسد که اپل تلاش می‌کند تا جایی که می‌تواند نشت اطلاعات در مورد دستگاه‌های آینده خود را کاهش دهد. اظهارنامه حقوقی اپل توانست افراد قابل اعتماد مانند کانگ، بگویند که اطلاعاتی از محصولات آینده اپل به اشتراک نمی‌گذارد. اپل حالا با استفاده از دوربین بدن اقدام جدیدی را برای جلوگیری از درز اطلاعات انجام داده است.

با اقدامات اخیر اپل، احتمالا کمتر از گذشته شاهد گزارشات مختلف خواهیم بود و اطلاعات غیر واقعی بیشتر شوند.

این گزارش از سوی جان پروسر منتشر شده که اخیرا اطلاعات چندان درستی را به دست کاربران نرسانده است. بنابراین بهتر است برای باور کردن این موضوع، منتظر تایید سایر منابع باشیم.

از طريق FrontPageTech
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.