دوربین و سخت افزار سری آیفون ۱۳ در سال ۲۰۱۸ تایید شدند!

همه می‌دانیم شرکت‌هایی مانند اپل، ماه‌ها قبل از عرضه روی دستگاه جدید خود کار می‌کنند. این کمپانی باید عوامل متعددی را در نظر بگیرید و سخت افزار را قبل از تولید عمده، به دقت مورد بررسی قرار دهد. معاون ارشد اپل اعلام کرده که برنامه ریزی برای دوربین سری آیفون ۱۳ و تراشه A15 بایونیک سه سال قبل از عرضه، یعنی در سال ۲۰۱۸ صورت گرفته است!

همچنین بخوانید:

گراهام تاونسند، معاون ارشد مهندسی سخت افزار دوربین اپل مصاحبه‌ای با British GQ داشته است. این مدیر اجرایی در مورد انتخاب سخت افزار دوربین توسط شرکت و طرز فکر پشت آن صحبت کرده است. او زمانی که در مورد آیفون صحبت می‌کرد گفت که سنسورها و پردازنده‌های آیفون سه سال قبل از عرضه تایید می‌شوند. به عبارت دیگر اپل در حال حاضر تراشه و سنسورهای دوربین آیفون ۱۵ یا حتی ۱۶ را انتخاب کرده است. این به تیم زمان کافی برای بهینه سازی تجربه کاربری و آزمایش ویژگی‌های جدید دوربین را می‌دهد.

در حالی که ما درباره آیفون ۱۴ و ویژگی‌های احتمالی آن فکر می‌کنیم، اپل در حال حاضر مشخصات دستگاه را تعیین کرده است. با توجه به اینکه دنیای تکنولوژی به سرعت پیشرفت می‌کند، برنامه ریزی برای گزینه‌های سخت افزاری از سه سال قبل یک شاهکار قابل توجه است. علاوه بر این، برنامه ریزی طولانی می‌تواند مشکلات هنگام عرضه اولیه را به حداقل برساند.

آیفون به خاطر تجربه کاربری بی‌نظیر معروف است. اپل مدت‌هاست خود را از رقابت مشخصات فنی کنار کشیده و روی تجربه کاربری فوق‌العاده تمرکز کرده است و همین دلیل تایید مشخصات سخت افزاری سری آیفون ۱۳ در سال ۲۰۱۸ می‌باشد. نظر شما در مورد این استراتژی اپل چیست؟ آیا موفق  عمل کرده است؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.